Okunma

SDN Ve Teknobiyotik Ödüllü Anket Sonucu


31 Aralık 2010 Cuma 08:00
SDN Ve Teknobiyotik Ödüllü Anket Sonucu

ShiftDelete.Net ve Teknobiyotik.com ortaklığıyla düzenlediğimiz ödüllü anketimize yoğun bir ilgi oldu. Yüzlerce başvuru yapan siz değerli okurlarımıza teşekkür ederiz… (15 Ocak’a Kadar CineMania Full HD Media Player’da Büyük İndirim)

Ne var ki, 105$ değerindeki Dark CineMania Full HD Media Player‘ı sadece 100. başvuruyu yapan okurumuz kazanacaktı. Artık açıklama vakti geldi!

 

İşte SDN’nin Talihlisi!

 

SDN’den Dark CineMania Full HD Media Player kazanan talihlimiz Hakan Özdemir oldu! Okurumuzu tebrik ediyoruz. En kısa zamanda kendisine mail yoluyla iletişim kurup, gerekli erişim bilgilerini alacağız.

Tüm katılan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz…

 

:: Bu tür hediyelerin devamı gelsin ister misiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN Ve Teknobiyotik Ödüllü Anket Sonucu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Ve Teknobiyotik Ödüllü Anket Sonucu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Ve Teknobiyotik Ödüllü Anket Sonucu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "