Okunma

SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!


13 Mayıs 2009 Çarşamba 15:43
SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!

ShiftDelete.Net ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan olan organizasyon, 14 Mayıs Perşembe günü saat 11:00‘da Beşiktaş Kampusu Oditoryumu‘nda başlıyor ve dolu dolu bir programla devam ediyor.

Etkinlik Programı

11:00 Para kazandıran web sitesi nasıl yapılır? (ShiftDelete.Net)

12:00 Ethical Hacking ve geleceğin meslekleri (Academy Tech)

13:00 Geçmișten günümüze IT teknolojileri (Exper)

14:00 Bir blogger’ın hikayesi (Wolkanca.com)

Exper’e Dokunmak İsteyenlere Sürpriz

Oditoryumun hemen dışındaki stantlarda, Exper‘in sürprizleri de katılımcıları bekliyor olacak. Türkiye‘nin en hızlı bilgisayarlarından Xcellerator‘leri öğrencilerin kullanımına sunacak olan firma, sürpriz hediyelerle katılımcıları sevindirecek gibi görünüyor.

:: YTÜ’de görüşüyor muyuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    keşke orda olabilseydim :'(

" SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "