Okunma

SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma!


03 Ocak 2011 Pazartesi 12:30
SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma!

İlki 1984’te beyaz perdede yer bulan The Karate Kid ismi, filmin başarısıyla beraber ardından gelen iki yapıma da ön ayak oldu. Aradan geçen yaklaşık 20 yılın sonunda, serinin dördücü filmi yapıldı.

Geçtiğimiz yıl, yani 2010’da vizyona giren yapım, sinema çevrelerinden olumlu eleştiriler aldı. Ülkemize Tiglon tarafından getirilen The Karate Kid (2010) filminin DVD’sine sahip olmak ister misiniz? Yanıtınız olumluysa, yarışmamıza katılın!

 


3 Okurumuz Bizden The Karate Kid Filmi Kazanacak!

Bu linkteki yarışmaya katılan kullanıcılardan, doğru yanıtları gönderen 25, 50 ve 100. kişi, bizden The Karate Kid filminin DVD’sini kazanacak!

Yanıtlarınızı bekliyoruz, hepinize boş şans…

 

:: The Karate Kid kazanma fırsatı yakalamak için yarışmamıza katılacak mısınız?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Farklı hediyeler sunsanız yarışma daha ilgi çekici bir hale gelebilir. Nihayetinde, artık istediğimiz filmi internetten izleyebiliyoruz. 🙂

" SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN’den DVD Film Ödüllü Yarışma! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "