SDN’den e-Kitap Önerileri


2014-12-01 16:00:00
SDN’den e-Kitap Önerileri

Libronet ve Babil.com tarafından desteklenen ve geniş bir Türkçe e-kitap arşivine sahip olan Calibro e-kitap okuyucuları için her ay yeni kitap önerileriyle bundan sonra karşınızda olacağız. 

:: e-Kitap okuyucuları hakkında sıkça sorulan sorulara, cevaplar…

:: Calibro Touch Lux incelemesi

:: Calibro Basic incelemesi

İşte hem fiziksel hem de e-kitap olarak okuyabileceğiniz, bu ay sizlere önerdiğimiz kitapları. İyi seyirler.

:: E-kitap okuyor musunuz?


 • yazarHakkı Alkan

  ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “SDN’den e-Kitap Önerileri” üzerine 4 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   kagida baski ile ayni fiyata olmasa birde su e-book lar ne guzel olacak..ama biziimkiler herzamanki gibi acgozluler

  2. ßLaCkЯiDeЯ dedi ki:

   her ne kadar ***** sitesinin ithal edip Calibro adýný verdiði bu e-kitap okuycu neden bu kadar ön plana çýkartýldý(daha önce Ýdefix’te e-kitap okuycu sattý)anlamasam da e-kitap sektörünün geliþmesinde katkýsý olduðu için bu projeyi destekliyorum ve e-kitap tanýtýmlarýnýn aylýk deðil de haftalýk olarak yapýlmasýnýn daha da olumlu sonuçlar vereceðine inanýyorum belki SDN editörleri çok yoðun ama haftada rahatlýkla 3-4 e-kitap okunabileceðine inanýyorum

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Hakkı bey merhaba, çok güzel bir inceleme olmuş. Teşekkür ederiz. Fakat ben başka bir konuda yardımınızı rica edeceğim. e-kitapları veya herhangi bir dosya formatındaki yazıları okuyabilen bir program mevcut mudur? Cevap için şimdiden teşekkürler.

  Yorum yazın