Okunma

Seagate de SSD Yapacak


30 Mayıs 2008 Cuma 21:00
Seagate de SSD Yapacak
Sabit diskler ve diğer manyetik depolama çözümleri konusunda önde gelen isimlerden olan Seagate, katı depolama konusundaki çekingenliği üzerinden attı. Yakın zamanda katı depolama (SSD) işine girerek son kullanıcıya değişik seçenekler sunmayı hedefliyor. Daha öncelerde Seagate, SSD işine girmeyeceğini belirterek o noktada herhangi bir Seagate katma değerinin olmadığını savunuyordu. Şimdi ise, durdurulamaz gelişmenin ardında kalmamak için kolları sıvamış durumda.

Seagate’in ilk hedefi kurumsal pazara ürün sunmak şeklinde olacak; zira SSD konusu son kullanıcı için uzunca bir süre daha ulaşılamaz düzeyde fiyatlarla anılacak.

Bilgi için: Seagate
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Seagate de SSD Yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Seagate de SSD Yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Seagate de SSD Yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "