Okunma

Seagway’e El Freni Taktılar


20 Eylül 2010 Pazartesi 14:30
Seagway’e El Freni Taktılar

Geçtiğimiz yıllarda, yüzyılın icadı ve bisiklet katili olarak piyasaya sürülen Seagway, tahmin edilen başarıyı yakalayamasa da ulaşım sektöründe kendine has bir yer edindi. Özellikle postacılar tarafından kullanılan bu cihaz, sadece vücut ağırlığınızı yönlendirerek kullanabiliyorsunuz.(Beklentileri Karşılamayan 10 Buluş)

 

#y3/63bf2fa6e6e1e102f98b757893d039dc.flv#

 

Seagway’e Dur Dediler

Ancak cihazı uzun süre kullanananlar Seagway’in bazı tasarım hataları olduğunu da fark ediyor. Mesela, Seagway’inizi ufak bir işi halletmek için yolun ortasında bıraksanız, yaramaz bir çocuk onu kurcalarken kaza yapabilir.

Bir grup, mucit ise yüzyılın icadının ihtiyacının temel eksikliğini kapatacak çok basit bir cihaz tasarladı Bakın Seagway‘e bu kafadarlar nasıl dur demiş?

:: Seagway’in yeterince popüler olmasının önündeki en büyük engel sizce tasarımdan kaynaklanan eksiklikler mi?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172341-seagwaye-el-freni-taktilar.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Seagway’e El Freni Taktılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Seagway’e El Freni Taktılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Seagway’e El Freni Taktılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "