Okunma

SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor!


24 Şubat 2019 Pazar 15:30
SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor!

Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2019 kapsamında SEAT şehir içi kullanım için yeni bir araç konsepti tanıtmaya hazırlanıyor. Bakalım SEAT’ın bu yeni aracı nasıl olacak?

SEAT şehir içi kullanım için yeni araç konseptini tanıtacak!

Her yıl Barselona’da düzenlenen ve en yeni mobil teknolojilerinin tanıtıldığı Mobil Dünya Kongresi’nde bu yıl SEAT yepyeni bir araç konsepti tanıtmaya hazırlanıyor.

İspanyol üretici, şehir içi kullanımda en büyük problem olan trafik ve park sorunlarına çözüm üretmek amacıyla geliştirdiği yeni aracı üzerindeki çalışmalarının sonuna yaklaşmış vaziyette. 25 Şubat tarihinde resmiyet kazanacak bu aracın yanı sıra SEAT, SEAT eXS Powered by SEGWAY’in piyasaya çıkması noktasında da önemli açıklamalarda bulunacak.

Konuyla ilgili olarak SEAT Başkanı Luca de Meo; “Ulaşım değişiyor. Üretici ve sağlayıcı olarak bizim rolümüz de bu değişime ayak uydurmak. Geleceğin şehirlerinde anahtar oyuncular olacak yeni ulaşım platformlarını sağlayabilmeli ve yönetebilmeliyiz. SEAT bu bağlamda birçok projede önemli rol alıyor ve MWC’nin bu projeleri dünyaya tanıtmak için olabilecek en uygun platform olduğunu düşünüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

MWC 2019’un en önemli konularından birisi olan 5G’de SEAT’ın gözünden kaçmamış. SEAT ve Telefonica “5G Uyumlu Otomobil” için ilk adımları Barselona’da atacak ve ilk pilot testi gerçekleştirecekler.

Ayrıca şehir içi ulaşımı geliştirmek amacıyla çalışan iki bağımsız SEAT Grup Şirketi, toplu taşımanın etkinliğini arttırabilmek adına geliştirdiği projeyi SEAT standında gösterecek.
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ne olabilir ki ? Araba işte, reklam bunlar hacı

" SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEAT şehir içi kullanımı için yepyeni bir araçla geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "