Okunma

Sega’ dan Yeni RPG geliyor!


09 Ağustos 2009 Pazar 06:00
Sega’ dan Yeni RPG geliyor!

Geçen sene bu ay unutulmaz Japon RPG’ si 7 th Dragon‘un resmi web sitesini aktif eden ve sayfanın girişine, “Yeni Bir RPG Yapıyoruz!” yazını ekleyen Sega, aynı şekilde 20 Ağustos itibariyle görücüye çıkacak yeni bir yapımın duyurusunu web sayfasına geri sayım modülü ekleyerek yaptı.


Sega, Japon RPGleri yapma konusunda hala iddialı

Yapımın türü hakkında en kesin bilgi site url’sinde bulunan “new rpg” yazısı. Zamanlayıcıda ise oyunun sunum tarihi 20.08.2009 olarak gözüküyor. Sayfada bulunan iki görselden en dikkat çekeni arka planda bulunan ve Anime vari bir sevinç pozu vermiş olan bayan karakter çizimi. Diğer çizim ise büyük bir duvar saati tasviri.

:: RPG oyuncusu musunuz?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sega’ dan Yeni RPG geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sega’ dan Yeni RPG geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sega’ dan Yeni RPG geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "