Okunma

Sega, Wii’de Vahşet İstiyor


21 Ocak 2009 Çarşamba 08:00
Sega, Wii’de Vahşet İstiyor

Sega Europe North Pazarlama Yöneticisi Alan Pritchard, Nintendo Wii’de hiç “hardcore” diye tabir edilen, bol kanlı ve sert oyunların bulunmamasını, ailelere hitap eden yayıncılar tarafından kaçırılmış bir fırsat olarak gördüğünü açıkladı.

Wii’ye çıkan Resident Evil 4 ve Red Steel‘ı örnek veren Pritchard, bu oyunların gayet başarılı satış grafikleri çizdiğine dikkat çekti.

Aile Oyunları PS3’te, Aksiyon Wii’de Olsa

Sega İngiltere Satış Yöneticisi John Clark da, PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında her geçen gün artan aile oyunlarının, Wii’de de tam tersi şeklinde tezahür edebileceğini eklerken, bu yılki MadWorld ve The Conduit oyunlarını örnek gösterdi.

Eğer Sega, Nintendo konsollarında sert aksiyon oyunlarıyla başarı yakalarsa, bu durum diğerlerinin de aynı yola girmesine zemin hazırlayabilir.

:: Wii konsolunda sert aksiyon oyunları olmalı mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sega, Wii’de Vahşet İstiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sega, Wii’de Vahşet İstiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sega, Wii’de Vahşet İstiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "