Okunma

Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine


28 Mayıs 2014 Çarşamba 06:19
Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine

Türkiye’den çıkıp dünyanın önemli barındırma hizmetleri sağlayıcılarından bir tanesi olan TelecityGroup bünyesine katılan SadeceHosting, barındırma hizmetinden başlayan macerasında müşterilerine birçok farklı alanda hizmet veren büyük bir kuruluş haline geldi. Bu gelişimi şirketin kurucusu ve şu an TelecityGroup Türkiye Ülke Müdürü olan Selçuk Saraç‘a sorduk.

Nereye gidiyoruz?

Röportajda SadeceHosting’in gelişimini anlatan Selçuk Saraç, yurt dışındaki hizmet kapasiteleriyle ülkemizin durumuna da değiniyor.

:: Bir gün ülkemizden Avrupa’ya hizmet satmak mümkün olur mu?
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine”

  1. neskalii dedi ki:

    neden olmasın

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Fiyatlar düşse biraz daha güzel olacak.

" Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Selçuk Saraç ile Teknoloji Üzerine ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "