Okunma

SEMrush 7 gün boyunca ücretsiz sunuluyor


10 Mayıs 2019 Cuma 17:20
SEMrush 7 gün boyunca ücretsiz sunuluyor

Dijital pazarlama alanında rekabet edebilmek için eksiksiz olmak gerekiyor. Günümüzde bu alanda çok fazla rakip çıkmaya başladı. Başarılı olmak için de kullanılacak araçların önemi her geçen gün arttı. Adwords’ten SEO’ya kadar birçok alanda rakip analizi yapabilen SEMrush da bu araçlardan biri. SEMrush ücretsiz olarak denenebiliyor olmasıyla da öne çıkıyor. Peki, SEMrush nedir?

SEMrush nedir?

SEMrush dijital pazarlama aracı olarak tanımlanabilir. Pazarlama uzmanlarının üzerindeki iş yükünü alan SEMrush böylelikle onların yaratıcılığa daha fazla zaman ayırmalarını sağlıyor. Bu pazarlama uzmanları için vakit tasarrufu anlamına da geliyor. Eğer SEMrush’ı ekibinizin bir parçası yapmak istiyorsanız 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Pazarlama uzmanlarına etkileyici işler çıkarabilmeleri için gerekli zamanı yaratan SEMrush’ın doğru şekilde kullanılması gerektiğini de unutmamak gerekiyor.

SEMrush’ı SEO, reklamlar, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, rekabet analizi gibi konularda kullanmak mümkün. Farklı araçlarla rekabette güç kazanmak için SEMrush’ı ücretsiz olarak denemek için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SEMrush 7 gün boyunca ücretsiz sunuluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEMrush 7 gün boyunca ücretsiz sunuluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEMrush 7 gün boyunca ücretsiz sunuluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "