Okunma

SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor!


27 Aralık 2018 Perşembe 18:30
SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor!

Bundan 10 yıl önce online rekabeti herkes için adil ve eşit hale getirmek için SEO çözümleri sunmayı amaçlayan SEMrush, Rekabetçi Zeka 2.0 portalıyla bu eşitliği bir adım öteye götürüyor.

SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0 ile adil ve eşit rekabet!

Sonbahar aylarında piyasaya sürdüğü yeni aracı SEMrush Rekabetçi Zeka/İstihbarat 2.0, pazarlama yöneticilerinin, pazarlama yöneticilerinin, pazarlama stratejistlerinin, pazar analistlerinin ve iş geliştirme yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeniden geliştirildi. Böylece yeni pazarlara hakim olmak, pazarda şirketlerinin elini güçlendirmek isteyen yöneticilere doğru veriyi sunuluyor.

Büyük Veri teknolojileri ve makine öğrenimi algoritmalarıyla desteklenen SEMrush hizmeti, bu sayede sadece bir rekabetçi SEO aracı olmanın ötesine geçebiliyor. Rakiplerinizin pazarlama stratejilerinden tutun, onların web sitelerindeki etkinlikler, trafik kaynakları ve sosyal medya hareketleri derin bir şekilde analiz ediliyor.

190 ülkedeki 7,7 milyar anahtar sözcük ve 400 milyonun üzerinde domain ile desteklenen hizmet, reklam çalışmalarına kadar her konuda şirketlere rekabet şansı tanıyor. İsterseniz SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0 aracının tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor!”

  1. Anonim dedi ki:

    ooo reyis sponsorlu kasmışsın

" SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEMrush Rekabetçi Zeka 2.0, adil rekabet ortamı sunuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "