Okunma

Sensonet ve Samsung, İş Ortaklarını Londra’da Ağırladı


10 Temmuz 2014 Perşembe 13:19
Sensonet ve Samsung, İş Ortaklarını Londra’da Ağırladı

Sensonet ile birçok projede yer alarak Samsung markasını bir adım öne çıkarmaya katkı sağlamış iş ortaklarının katılmayla gerçekleşen fuarda, SamsungTechwin yeni ürünlerini tanıttı.Sensonet’in iş ortaklarıyla beraber, yeni teknolojileri yerinde görmeyi ve Samsung ile işbirliklerini daha iyi seviyelere taşımayı amaçladığı IFSEC seyahati, oldukça başarılı geçti.

Dört gün süren Londra seyahati, hem fuar hem de şehir gezileri ile katılımcılar tarafından yoğun ilgi ve memnuniyetle karşılandı. Öte yandan; Sensonet’in 2014 vizyonu ile ilgili geniş bilgi, Sensonet Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Okay NASIR tarafından tüm katılımcılarla paylaşıldı.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sensonet ve Samsung, İş Ortaklarını Londra’da Ağırladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sensonet ve Samsung, İş Ortaklarını Londra’da Ağırladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sensonet ve Samsung, İş Ortaklarını Londra’da Ağırladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "