Okunma

SEO Dünyası İstanbul’daydı


27 Ekim 2014 Pazartesi 13:00
SEO Dünyası İstanbul’daydı

SEOZEO tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen SEOzone etkinliği, dünyanın dört bir yanından arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanlarını bir araya getirdi. 25 Ekim Cumartesi günü düzenlenen SEOzone, SEO ve inbound marketing alanlarında yetkin isimleri konuşmacı olarak ağırladı.

Serdar Kuzuloğlu, Google İrlanda Arama Kalitesi Uzmanı Murat Yatağan, LinkResearchTools’un Kurucusu Christoph Cemper, yazar ve analitik danışmanı Annie Cushing, Inbound Pazarlama Danışmanı ve yazar Mike King, Internasyonel SEO danışmanı ve yazar Aleyda Solis, PointBlankSEO kurucusu ve yazar Jon Cooper ve SEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur‘un konuşmacı olarak sahneye çıktığı etkinlikte ShiftDelete.Net kameraları da kayıttaydı:

:: SEOzone etkinliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “SEO Dünyası İstanbul’daydı”

 1. Alperen0107 dedi ki:

  Mumkun olsa da orada olup aydinlanabilseydik keske.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Black hat seo asıl çözüm. Seozeo hikaye.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hürriyet’in milliyet’in içeriklerine bakın bilmem ne dizisi izle gibi ziyaretçilere kesinlikle sunmadıkları zibilyon tane içerik göreceksiniz. o yüzden kimse kalkıp da seo kriterleri diye objektif kriterlerden bahsetmesin. yeryüzündeki kural seo da da geçerlidir. güçlüysen spam yapabilirsin, kuralı senin için yeniden gözden geçirir güncellerler ya da sana haber verirler yapmazsın. basit bir bloggersan google cezayı anında keser.

  seminer, event düzenlemeye gerek yok, seo google daha çok kazanırken ona şirin gözükmek suretiyle nasıl daha çok kazanırızın hileli yollarını keşiftir.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Eksi puan :-B

 5. SDN Okuru dedi ki:

  tr’de seo=spin nokta.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Berkin bey makinalı tüfek gibi konuşuyor yav 🙂

" SEO Dünyası İstanbul’daydı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEO Dünyası İstanbul’daydı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEO Dünyası İstanbul’daydı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "