Okunma

SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor


10 Ekim 2014 Cuma 12:30
SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor

Arama motoru optimizasyonu (SEO) alanında faaliyet gösteren ajanslardan SEOZEO, bu sene ikincisi düzenlenecek olan SEOzone’da SEO konusunda önemli isimlerle bu alanda çalışan profesyonelleri bir araya getiriyor. 25 Ekim‘de düzenlenecekSEOzone etkinliği sektörden yoğun ilgi göreceği düşünülüyor.

Önemli isimlerden konuşmalar

Etkinliğe çalışmaları, makaleleri ve kitapları ile bu alanda küresel bazda tanınan SEO ve inbound marketing profesyonelleri konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmacılar arasında gazeteci Serdar Kuzuloğlu, Google İrlanda Arama Kalitesi Uzmanı Murat Yatağan, LinkResearchTools’un Kurucusu Christoph Cemper, yazar ve analitik danışmanı Annie Cushing, Inbound Pazarlama Danışmanı ve yazar Mike King, Internasyonel SEO danışmanı ve yazar Aleyda Solis, PointBlankSEO kurucusu ve yazar Jon Cooper ve SEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur yer alıyor.

14-10/10/yigitkonur.jpgSEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur

Arama motoru optimizasyonu alanında düzenlenen bu tür konferansların bilgi ve deneyim paylaşımı açısından öneminin her geçen gün daha da belirgin hale geliyor. Her geçen gün büyüyen veri yumağında aradan sıyrılıp hedef kitleye ulaşabilmek için bu kalitedeki etkinliklerin sürmesi sektörün de bir talebi haline gelmiş durumda.

:: SEO için profesyonellerden yardım alıyor musunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sdn’den katılımcı olacak mı?

" SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEOzone Devleri Bir Araya Getiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "