Okunma

Sepeti.com ile Online Ticaret Fırsatı


02 Eylül 2013 Pazartesi 06:20
Sepeti.com ile Online Ticaret Fırsatı

Online ticaret genelde sıkıntılı ve zor bazı süreçlerden gemeyi gerektiren basamaklardan oluşur: Site altyapısını kurmak, içeriği hazırlamak, siteyi açmak, ürünleri yerleştirmek, ürün tedariği ve ödeme sistemleri gibi birçok basamağa sahip olan bu süreçler özellikle küçük işletmeler için sıkıntı olabiliyor.

Kendi ürettiği mamülleri satan küçük işletme ya da bireysel girişimciler için yukarıdaki adımlar gerçekten sıkıntı olabiliyor. İşte bu sıkıntılara çözüm getirmek için kurulan sepeti.com uygun maliyetlerle online ticaret dünyasına adım atmayı sağlıyor.

Site alt alan adı mantığı ile çalışıyor. bireysel ya da kurumsal olarak e-ticarette yer almak isteyenler birkaç dakika içinde kendi isimlerine sahip olabiliyorlar. Örneğin Altın satmak için altin.sepeti.com adresini alabiliyorsunuz.

Aylık maliyet 55 TL’den başlıyor

Sitede aylık maliyetler 55 TL’den başlıyor. Bu maliyet içine alan adı bedeli ve sitenin açılma bedelleri de dahil. Site altyapı hizmeti olarak Google optimizasyonu ve indeklemesi de sağlıyor. Ayrıca farklı paketlerle mobil uygulama ve sosyal medya desteği gibi ek özellikler de satın alınabiliyor. 

Sistem hakkında bilgi almak ve diğer detayları görmek için buraya tıklayın

:: Online ticarete atılmayı düşunuyor musunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sepeti.com ile Online Ticaret Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sepeti.com ile Online Ticaret Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sepeti.com ile Online Ticaret Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "