Okunma

Serpil Timuray’ın Yapacak Çok İşi Var


29 Şubat 2012 Çarşamba 10:00
Serpil Timuray’ın Yapacak Çok İşi Var

İspanya‘nın Barselona kentinden devam eden Mobile World Congress‘te bir araya geldiğimiz Vodafone Grubu Avrupa CEO’su Michel Combes, Türkiye hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Türk mühendislerden oluşan ve yeni nesil teknolojiler üreten Vodafone iştiraki olan Oksijen Ar-Ge‘nin geliştirdiği ürün ve çözümlerin 5 kıtada, 30 ülkede, 398 milyon Vodafone abonesinin hizmetine sunulabilecek mükemmellikte olduğunu ve Vodafone Grubu olarak diğer ülkelerde ihtiyaç duyduğumuz yeniliklerin önemli bir bölümünü Türkiye’deki Oksijen Ar-Ge’den temin ettiklerini belirtti.

Türk mühendislerinden övgüyle bahsetti

Vodafone Grubu Avrupa CEO’su Michel Combes, “Kendilerine sonsuz güven duyduğumuz Türk mühendisleri; derin bilgi birikimleri, becerileri, deneyimleriyle fark yaratan ürün ve çözümler ortaya koydular. Bugün Oksijen Ar-Ge mühendislerinin ürettiği çözümleri gözümüz kapalı tüm dünyaya büyük bir gururla pazarlayabiliriz. Günümüzde mobil internete olan talep arttıkça, buna paralel bizim de Oksijen Ar-Ge’in ürettiği çözümlere ihtiyacımız artacaktır. Dolayısıyla, Oksijen Ar-Ge’nin büyümesi ve yolunda emin adımlarla ilerlemesi bizler için çok değerli. Vodafone Grubu olarak, Oksijen Ar-Ge’nin başarısına inanmaya ve gururla projelerini operatörlerimizin bulunduğu ülkelere sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Serpil Timuray’ın başarısı takdir ediliyor

Vodafone İcra Kurulu Başkanı olduğu günden bu yana, hem ülkemizde hem de uluslar arası arenada önemli başarılara imza atan Serpil Timuray‘ın yine Vodafone çatısı altında Avrupa‘ya transfer edileceği ne dair söylentilerin hatırlatılması üzerine Vodafone Grubu Avrupa CEO’su Michel Combes, net açıklamalar yaptı.

Combes, Serpil Timuray ve ekibinin başarısını takdir ettiklerini, bu ekibin Türkiye’de başaracağı daha birçok iş olduğunu, kısa vadede böyle bir değişikliği düşünmediklerini belirtti.

CEPNET için ne dedi?

Toplantıya katılan Türk gazeteciler tarafından, 100 MB‘lık data paketi sunan ve bu paketin bitiminden itibaren 96 Kbps hızla sınırsız internet erişim imkanı bulunan CEPNET paketinin sonlandırılmasından sonra Vodafone Grubu Avrupa CEO’su Michel Combes‘a tüketicilerin yoğun talebi hatırlatıldı ve benzer bir planlarının olup olmadığı soruldu.

Combes, 96 kbps‘nin internet kullanıcıları için yeterli bir hız olmadığını, daha yüksek hızlarda uygun fiyatlı internet paketleri konusunda çalıştıklarını, kampanyaların da kısa sürede duyurulacağını belirtti.

:: Vodafone’un ülkemizdeki başarısı hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Serpil Timuray’ın Yapacak Çok İşi Var konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Serpil Timuray’ın Yapacak Çok İşi Var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Serpil Timuray’ın Yapacak Çok İşi Var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "