Okunma

Sapphire İçin Yeni Teknik Servis


22 Mart 2009 Pazar 11:19
Sapphire İçin Yeni Teknik Servis

1 Mart 2009 tarihinde tüm lokal teknik servis hizmetleri için Servis Noktası firması ile anlaşan Sapphire, bu tarihten itibaren yetkili distribütörleri aracılığı ile satılan her ürüne 2 yıl süre ile hizmet verecek. Bu sayede gerçek arızanın tespiti ve olası problemlerin giderilme süresini minumum’a indirmeyi hedefleyen firma bu sayede şatışlarını arttırmayı hedefliyor.

:: Sapphire markalı ürününüz var mı?

Bilgi için: Servis Noktası
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sapphire İçin Yeni Teknik Servis konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sapphire İçin Yeni Teknik Servis ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sapphire İçin Yeni Teknik Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "