Okunma

Sevgiler Günü’ne Özel iPhone Uygulamaları


11 Şubat 2011 Cuma 18:30
Sevgiler Günü’ne Özel iPhone Uygulamaları

Valentine RADIO

Sevgilinizle online olarak dinleyebileceğiniz parçaları her an yanınızda taşımaya ne dersiniz? Valentina Radio isimli uygulama, internet üzerinden en etkileyici parçaları telefonunuza getiriyor.

Valentine Photo

Sevgilinizin resmini çeşitli efektlerle süsleyerek, ona hoş bir sürpriz yapmak ister misiniz? Valentine Photo isimli uygulama, özel efektleri ile harika çalışmalar oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Be Mine Lite

Sevgililer Günü’ne özel çeşitli kart postallar oluşturabileceğiniz eğlenceli bir uygulama Be Mine. Çeşitli ön tanımlı görsel efektleri ile göz alıcı çalışmalar ortaya çıkarabilen uygulama, kişiselleştirilmiş şablonlar oluşturma imkanı da tanıyor.

Candy Valentines Hearts Free

İşte sizlere son derece basit ama keyifli bir uygulama. Bu ilginç yazılım, bir kalp görselinin içinde üç satırlık bir yazı yazabilmenize ve oluşturduğunuz kalbi resim olarak kaydetmenize imkan tanıyor.

Mutfak Önlüğü

Bayanlara özel son derece faydalı yazılımlardan bir tanesi daha. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer söyleminin az da olsa doğruluk payı varsa bu uygulama her iPhone sahibi bayanın telefonunda olması gerekli. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi yazılım, içersinde çeşitli yemek tariflerini tüm detayları ile barındırıyor.

Rezzan Kiraz Astroloji

Günlük olarak burç yorumları alabileceğiniz hayli başarılı bir uygulama. Ayrıca burçlara ilişkin farklı karakteristik bilgiler de yazılım sayesinde telefonunuzun ekranına gelmiş oluyor.

Skype

Sevgilinizle sık konuştuğunuz için gelen kabarık faturalar başınızı ağrıtmaya başladıysa teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızda yarar var. Birçok platformda çalışabilen Skype uygulaması ile internet üzerinden saatlerce ücretsiz olarak konuşabilirsiz.

 

:: Sevgilinize bir mobil uygulama hediye etseniz nasıl bir tepki alırdnız? Hiç düşündünüz mü?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sevgiler Günü’ne Özel iPhone Uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sevgiler Günü’ne Özel iPhone Uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sevgiler Günü’ne Özel iPhone Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "