Okunma

Sevgililer Günü hediyeleri burada!


14 Şubat 2018 Çarşamba 17:30
Sevgililer Günü hediyeleri burada!

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Çiftlerin birbirlerinden sürprizler beklediği bir gün. Eğer henüz bir hediye alamadıysanız, bu fırsatlar tam da size göre! Sevgililer Günü hediyelerini ve dikkat çekici fırsatları derledik!

mediamarkt

14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri ve fırsatları burada!

Sevgililer Günü için teknolojik hediyeler arayan ancak henüz aradığı fırsatı bulamayanlar için harika bir haberimiz var. MediaMarkt, bu özel gün için çok sayıda üründe dikkat çeken indirimler yaptı. 64 GB hafızası ve performanslı kamerası ile dikkat çeken Casper VIA F1 modeli 1499 TL fiyata indirildi.

Vestel Venus V4 akıllı telefon modeli, Sevgililer Günü fırsat kampanyasında 1098 TL fiyat ile sizleri ve telefona ihtiyacı olan çiftleri bekliyor. Sevgiliniz veya eşiniz yeni bir televizyon istiyorsa, 50 inç boyutlu Samsung marka televizyon 2999 TL gibi dikkat çekici bir fiyat ile satın alınabilecek.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/sevgiliye-hediye.html?navidmainbanner=sevgiliye-hediye

Yukarıda paylaştığımız ürünler ve çok daha fazlasına hemen üstteki görsele tıklayarak ulaşabilir ve Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz insana en güzel teknolojik hediyelerden biri seçip satın alabilirsiniz.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Sevgililer Günü hediyeleri burada!”

  1. Züreyfaa22 dedi ki:

    Sevgiller gününde telefon alıp kendimizimi türttürelim

Geri bildirim