Okunma

Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı!


26 Şubat 2017 Pazar 21:30
Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı!

Target mağazalar zincirinin yaptığı büyük hata sonucunda Middle Earth: Shadow of Mordor oyununun devamının geleceği ortaya çıktı. Başlıkta Shadow of Mordor 2 ismini kullansak da, video oyununun ismi Middle Earth: Shadow of War olarak belirlenmiş.

İki farklı sürüm bizleri bekliyor!

WB Interactive’in dağıtımcılığı ve Monolith yapımcılığında hazırlanan ve oldukça beğenilen Middle Earth: Shadow of Mordor’un devamını oynayabilmek için ise Xbox One ya da PlayStation 4 konsollarından birine sahip olmak zorundayız gibi görünüyor. Çünkü yapımın PC sürümü hakkında herhangi bir bilgi gelmedi ve bu da en azından bir süre daha beklemek durumunda kalabileceğimizin göstergesi.

Zaten yapımın çıkış tarihi konusunda da netleşmiş bir bilgi yok. Target yapımın kutu görselini yanlışlıkla paylaştığı için üzerindeki platform bilgilerine de ulaşma şansımız oldu denebilir. Bununla birlikte de oyunun iki farklı sürümle satılacağını 

İşte bugün Target tarafından sızdırılan Shadow of War görselleri:

17-02/26/56454_1_shadow-mordor-sequel-leaked.png 17-02/26/56454_2_shadow-mordor-sequel-leaked.png

Yukarıdaki görsellerden de farkedebileceğiniz üzere oyunun iki farklı sürümü satışa sunulacak ve Gold Edition adı verilen pahalı sürümde dört indirilebilir içerik erişimi, Gold War kutusu ve iddialara göre 125 Dolar’ı geçen değerde ekstralar bulunacak.

Warner Bros. ve Monolith’in bu yaşanan sızıntı karşısında tepkisi nasıl olacak bilmiyoruz ama mutlu olmayacaklarına kesin gözüyle bakabilirsiniz. Çok yakında yeni MiddleEarth’ün resmi olarak tanıtılmak zorunda kalacağını da belirtelim.

:: Middle Earth: Shadow of Mordor’u beğenmiş miydiniz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yine rezil bir oyun olacak.

" Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Shadow of Mordor 2 ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "