Okunma

Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı!


14 Kasım 2016 Pazartesi 13:00
Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı!

Orta Dünya‘nın acımasız topraklarında karısı ve çocuğu gözlerinin önünde katledilen Ranger‘ın intikam dolu hikayesini konu edinen Shadow of Mordor, çıktığı dönemde oyun dünyasında büyük bir yankı uyandırmıştı.

Orta Dünya yeniden şekillendirildi

Oyun dünyasına harika bir eser kazandıran Warner Bros ve Monolith Produsctions, Shadow of Mordor ile ödülden ödüle koşmuşlardı. Yapımcılar sırasıyla, kendi dalında yılın en iyi Aksiyon/Macera Ödülü ve BAFTA Oyun ödülüne layık görülmüştü.

16-11/14/shadow-of-mordor-wallpaper-4.jpg

Aldığı ödüller ile Game of the Year Edition sürümüyle oyuncuların karşısına 5 Mayıs 2015‘te tekrardan çıkan Shadow of Mordor, bu sefer ise yeniden geliştirerek PS4 Pro kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirdi.

PlayStation 4 Pro için özel olarak Orta Dünya’yı yeniden şekillendiren yapımcılar, yayımlandığı güncelleme ile kullanıcıları geliştirilmiş grafikler ile Shadow of Mordor yolcuğuna tekrardan çıkartıyor.

PS4 Pro için hazırlanmış özel grafiklere ve optimizasyona sahip olan Shadow of Mordor,’u 4K, 30 FPS ayarlarında oynatılabilecek. Maalesef ki kullanıcılar gerçek 4K görüntü kalitesi ile ”Orta Dünya” macerasını test edemeyecekler.

::PS4 Pro’da Shadow of Mordor oynadınız mı?

 

Kaydet

Kaydet
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yıllardırmı wow hiç bir bilgin yok boşver anlamazsın

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Galaxy Tab S için 900 Mb'lik bir güncelleme geldi vatana millete hayırlı olsun galiba 6.0

" Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Shadow of Mordor, PS4 Pro için çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "