Okunma

Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması


13 Kasım 2015 Cuma 10:30
Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması

Birleşmiş Milletler, Suriye ve Ürdün şehirlerinde devam eden çatışmadan kaçan çocuklar için yeni programı “ShareTheMeal”i duyurdu. iOS ve Android platformlarında yer alan ShareTheMeal uygulaması ile Suriyeli ve Ürdünlü çocuklara bağış yaparak onlara yiyecek temin edebilirsiniz.

ShareTheMeal uygulaması herkesin yardım edebilmesi için bağış miktarlarını çok makul seviyelerde tutuyor. 1 günlük Suriyeli ve Ürdünlü çocuğu doyurma bağış miktarı 0.40 Euro olarak belirlenmiş. İsterseniz bu bağışı belirli günlerde yapabilir, isterseniz de diğer bağış seçeneklerini kullanarak 1 hafta, 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık toplu bağış yapabilirsiniz.

ShareTheMeal ile nasıl bağış yapılır?

ShareTheMeal bağış tutarları; 1 gün 0.40 Euro, 1 hafta 2.80 Euro, 1 Ay 12 Euro, 3 ay 36 Euro, 6 ay 72 Euro ve 1 yıl 146 Euro olarak belirlenmiş durumda. Uygulamaya hatırlatıcı kurarak günlük, haftalık veya aylık bildirimler alabilir ve bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. ShareTheMeal uygulamasını kullanmak için Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Profilinizi oluşturduktan sonra ister kredi kart ile bağış isterseniz de PayPal hesabınız ile bağış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz yiyecek bağışının hangi çocuğa ulaştığını ödeme işleminin hemen ardından görebiliyorsunuz. Bu ekranda bağışın ulaştığı çocuğun nerede okuduğunu ve ileride hangi mesleği yapmayı düşündüğü hakkında kısa bilgiler yer alıyor.

:: ShareTheMeal ile Suriye ve Ürdün şehirlerinde yaşayan çocuklara bağış yapmayı düşünüyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bizim ülke kadar yardım eden koruyan gözeten yok zaten. Bazılarımızdan daha iyi şartlarda yaşamaya bile başladı bazı suriyeliler. Bunlar doğrudan ya da dolaylı bizim cebimizden çıkıyor zaten. Yeterince mecburi hayır işlediğimizi düşünüyorum fazlasına gerek yok.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  kızılay güzel yapıyor bence gerek yok ama yinede yapılması iyidir..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  kızılay varken niye yabancıya göndereyim paramı ?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Allah biliyor ya, işin içinde birleşmiş milletler varsa o toplanan paraların sahiplerine ulaşacağından şüphe duyarım. Doğrusunu elbet Allah bilir.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Büyük yardımlar yapamasak da herkes küçük yardımlar yaparsa çok iyi olur

" Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Suriyeli Çocuklara Yardım Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "