Sharp’ın Yeni MX Serisi


10 Temmuz 2007 Salı 13:00
ABONE OL
Sharp’ın Yeni MX Serisi
Sharp’ın MX serisindeki ürünler, kullanıcıların her türlü ev ve ofis ihtiyaçlarını karşılamanın yanında MetaTag, OSA, IPv6, DSK gibi gelişmiş teknoloji ve güvenlik uygulamaları ile bilgi arşivleme sistemini elektronik ortamda güvenle gerçekleştirme imkanı sunuyor. Güvenliğin yanı sıra düşük baskı maliyetlerini de beraberinde getirerek baskı çözümlerinde tüketiciler için önemli bir getiri sunan Sharp MX serisi ürünleri daha düşük gramajlı toner ile daha çok baskı alma fırsatı sunan küçük molekül teknolojisini de barındırıyor. MX serisi ürünler fotokopi ve yazıcı görevlerini yerine getirirken yüksek kalitedeki tarama işlevleri sayesinde belge arşivleme için de kullanılabiliyorlar.

Açık Sistem Mimarisinin Getirileri

Açık sistem mimarisiyle kullanıcılar taradıkları belgelere etiket bilgisi (metatag) girişi yapabiliyorlar ve bu şekilde kullanıcı bilgileri derlenerek hareketleri düzenli olarak takip edilebiliyor. Yine açık sistem mimarisi sayesinde çok işlevli aygıtların genel bir sunucu veya kişisel bilgisayar tarafından denetlenmesi sağlanarak maliyet takibi ve değerlendirme işlemleri yapılabiliyor. Ayrıca hizmet gerektiren parçalar haricindeki her türlü bilginin de uzaktan alınması sağlanıyor.
12 sayfa/dakika ile 70 sayfa/dakika arası baskı hızına sahip olan Sharp MX ürün ailesinde, yenilenen modeller Sharp AR-M316 ve AR-M256 Andromeda II Serisi ürünleri ile siyah/beyaz baskı; MX-350U/N, MX-450U/N Jupiter Serisi ve MX-550U/N, MX-620U/N, MX-700U/N Dragon Serisi ürünlerle de renkli baskı çözümleri sunuluyor.

Bilgi İçin: Mitasan
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Sharp’ın Yeni MX Serisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sharp’ın Yeni MX Serisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sharp’ın Yeni MX Serisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  2. 2 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  3. 3 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  4. 4 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  5. 5 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  6. 6 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  7. 7 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  8. 8 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  9. 9 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  10. 10 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!