Okunma

ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4


11 Ağustos 2015 Salı 14:30
ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4

Her hafta Perşembe akşamı canlı olarak yaptığımız BT ile 5 Çayı canlı yayınımıza ek olarak, artık canlı olarak her Salı akşamı, canlı olarak sorularınızı cevapladığımız “ShiftDelete.Net Cevaplıyor” programıyla karşınızda olmaya devam ediyoruz.

ShiftDelete.Net cevaplıyor programımız her hafta Salı akşamı saat 18.00′da karşınızda.

ShiftDelete.Net’e soru nasıl soracaksınız?

#SDNcevaplıyor hashtag’iyle yazdığınız soruları, canlı yayında cevaplıyoruz.

Canlı yayın kaçtı diye üzülme!

Canlı yayınımız kayıt ediliyor ve daha önceki BT ile 5 Çayı bölümleri gibi sonradan da izlenebilecek. 

O zaman lafı çok uzatmadan, programımızın dördüncü bölümüyle sizi başbaşa bırakalım. İyi seyirler…

 

:: En çok hangi konuları merak ediyorsunuz? Sorun cevaplayalım
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu kadar berbat bir konuşma şekli olamaz. Yutkunmaktan konuşamıyor. Nefes al konuş ve yavaş konuş ki anlam bütünlüğü olsun.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  süpersiniz..izlemeden telefon almayın ve sormadan

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bide siyasete girmeden edemiyorsunuz. size ne ya işinizi yani teknolojiyi konuşun yeter

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yine keyifli güzel bir programdı

 5. SDN Okuru dedi ki:

  programınızdan bu yana neredeyse tüm programlarınızı izledim. BT 5 çayının ilk günlerdeki tadı yok. Cevaplıyorsunuz ama soru değil ki. geyik O mu? Bu mu? Şu mu? Bu ne ya. Teknoloji mağazasındaki satış elamanına sorulan sorular bunlar, biraz daha teknoloji olsanız.Super yorum

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Ýlk programýnýzdan bu yana neredeyse tüm programlarýnýzý izledim. BT 5 çayýnýn ilk günlerdeki tadý yok. Cevaplýyorsunuz ama soru deðil ki. geyik O mu? Bu mu? Þu mu? Bu ne ya. Teknoloji maðazasýndaki satýþ elamanýna sorulan sorular bunlar, biraz daha teknoloji olsanýz.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  G2ün ekranı Z2den iyi mi puhaha kameraları aynı iksininde ama Z2nin ekranı daha iyi ayrıca G3den dha iyi olduğu bi çok nokta var çift hoparlör kasa kalitesi suya dayanıklılık vs. gibi… *****

 8. SDN Okuru dedi ki:

  program saatini 19.00 çekerseniz daha fazla izlenme oranı olacak çünkü saat 18 de çıkan çok sayıda beyaz yakalı var (maslaktan 18 de çıkın evde 18:45 de oluyorum yada oluyorlar) bir çok kurumsal firma 18:00 e çıkış koyuyor programa yetişemiyoruz canlı izlemek istiyorum 4. de kaçtı…

" ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ShiftDelete.Net Cevaplıyor #4 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "