Okunma

Siber Güvenlik Buluşmaları Başladı


16 Ağustos 2013 Cuma 06:26
Siber Güvenlik Buluşmaları Başladı

Siber Güvenlik Derneği’nin kuruluş amaçlarından biri olan topluma açık bilgi paylaşımını gerçekleştirerek, topluma fayda sağlamak ve bu konuda bir farkındalık uyandırmak amacı çerçevesinde, derneğin ofisinde Siber Güvenlik Buluşmaları başlıklı çalışmalar başlatıldı.

Her hafta farklı konular üzerine yapılacak olan sunumlar, derneğin üyeleri ve misafir siber güvenlik uzmanları tarafından gerçekleştirilecek.

Siber Güvenlik Buluşmaları, her hafta Cumartesi günü saat 11:00 – 11:30 arasında yapılacaktır. Buluşmalara katılım için kayıt zorunlu olmakla beraber siber güvenliğe ilgi duyan herkese açıktır.

Kayıt başvuru formatı aşağıdaki gibi olmalıdır:

Adı:

Soyadı:

Çalıştığı Kurum / Kuruluş:

Cep Telefonu:

Mail Adresi:,

(NOT: Katılımcıların, her haftaki oturum için ayrı kayıt yaptırmaları gerekmektedir)

Siber Güvenlik Buluşmaları programı haftalık güncellemeler ile derneğin web sayfası, twitter ve facebook sayfaları aracılığıyla yayınlanacaktır.

Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için; [email protected] mail adresine sorularınızı yöneltebilirsiniz. 

:: Siber Güvenlik Buluşmaları’na katılacak mısınız?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Siber Güvenlik Buluşmaları Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siber Güvenlik Buluşmaları Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siber Güvenlik Buluşmaları Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "