Okunma

Siber Güvenlik USTA’ya Emanet


06 Kasım 2013 Çarşamba 11:39
Siber Güvenlik USTA’ya Emanet

Can Yıldızlı’nın kurduğu IntelRAD tarafından geliştirilen Ulusal Siber Tehdit Ağı – USTA‘nın tanıtımı bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Kurumlara ve şirketlere siber güvenlik hizmeti veren IntelRAD, müşterilerini tehditler oluşmadan önce bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Proje kapsamında siberistihbarat.com isimli site üzerinden hizmet verdiklerini ifade eden Can Yıldızlı, firmalara siber güvenlik tehditlerine karşı koruma sağladıklarını belirtti.

   

Akademi de var

Siber güvenlik konusunda ortak bir platform kurduklarını ifade eden Can Yıldızlı, bu platformun herkese açık olduğunu ve ücretsiz bir şekilde içerik paylaşımı yapılacağını belirtti. siberguvenlikakademisi.com adresinden yayın yapan sitede siber güvenlik konusunda uzmanlar yer alacak. 

:: Siber güvenlik konusunda ne düşünüyorsunuz?   

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Siber Güvenlik USTA’ya Emanet”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Meh.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Boş iş

 3. SDN Okuru dedi ki:

  white hack diyebilriz. beyazhacker ler

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu nasıl bir başlık

 5. SDN Okuru dedi ki:

  dışarıya link vermekten neden bu kadar çekiniyorsunuz anlamıyorum tıklanabilir yapın şu linkleri uğraştırmayın insanları

" Siber Güvenlik USTA’ya Emanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siber Güvenlik USTA’ya Emanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siber Güvenlik USTA’ya Emanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "