Okunma

Siemens Tedarikçi Günü başladı! (CANLI YAYIN)


30 Ocak 2018 Salı 15:20
Siemens Tedarikçi Günü başladı! (CANLI YAYIN)

Siemens Türkiye, gelenekselleşen Siemens Tedarikçi Günü etkinliğinin yedincisini 30 Ocak Salı günü Conrad İstanbul Bosphorus’ta “İz Bırak” mottosuyla gerçekleştirecek. Türkiye’nin önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getirecek etkinlikte Siemens Türkiye, tedarikçiler için geliştirdiği dijital bir programın da müjdesini verecek.

Siemens "İz Bırak" etkinliğinde canlı yayındayız!

ShiftDelete.Net paylaştı: 30 Ocak 2018 Salı

7. Siemens Tedarikçi Günü’nde global satın almanın ve tedarik zincirindeki dijitalleşmenin önemi vurgulanacak. Siemens’in globaldeki ve Türkiye’deki üst düzey yetkililerinin katılacağı etkinlik kapsamında, tedarikçilere Siemens AG’nin global tedarikçileri olmaları ve satın alımlardaki paylarını artırmaları yönünde destek olacak yol haritaları sunulacak.

Siemens Tedarikçi Günü etkinliğindeyiz

Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü Tuğrul Günal’ın açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlik, “Siemens 2020 Hedefleri ve Küresel Tedarik Yönetimi” paneliyle devam edecek. Panel, Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su Thomas Kolbinger, Siemens Türkiye Dijital Fabrika, Proses Endüstrileri ve Sürücüler Divizyonları Ülke Direktörü Kerim Oal, Siemens EMEA Bölgesi Tedarik Zinciri Lideri Peter Hinteregger ve Ulaşım Bölümü Global Satın Alma Lideri (CPO) Rainer Straub’un katılımlarıyla düzenlenecek. Ardından, Siemens Healthineers Türkiye Genel Müdürü Şevket On, Siemens Gamesa Renewable Energy Türkiye CEO’su Hakan Yıldırım ve Siemens Türkiye Enerji Yönetimi Orta Gerilim ve Sistemleri Birim Yöneticisi Sinan Bubik de sağlık ve enerji sektöründeki üretim ve dağıtım konularını tartışacak.

Shiftdelete.net olarak takip edeceğimiz 7. Siemens Tedarikçi Günü’ne ait canlı yayına ShiftDelete.Net Facebook hesabından yapılan canlı yayından ya da bit.ly/siemenstedarikcigunu linkinden ulaşabilirsiniz.

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Siemens Tedarikçi Günü başladı! (CANLI YAYIN) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siemens Tedarikçi Günü başladı! (CANLI YAYIN) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siemens Tedarikçi Günü başladı! (CANLI YAYIN) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "