Okunma

Şifreleriniz Güvence Altında


23 Şubat 2009 Pazartesi 07:36
Şifreleriniz Güvence Altında

Geçtiğimiz yıl önceki sürümünü incelediğimiz KeePass adlı ücretsiz parola saklama yazılımının portatif 1.15 sürümü yayınlandı. Portatif olma özelliği ile USB belleğinizde parolalarınızı her yerde yanınızda taşımanıza imkan tanıyan KeePass, tek bir ana parola ile kayıtlı tüm parolalarınızı görüntülemenizi sağlıyor.

Tamamen yenilenen eklenti mimarisi sayesinde çok daha hızlı çalışıp, daha az bellek tüketen KeePass Portable 1.15, performans ve uyumluluk konusunda da büyük adımlar atmış gibi görünüyor.

Nasıl Türkçe Kullanırsınız?

Programı Türkçe kullanmak için ise, uygulamayı başlatıp üstteki View sekmesinde Change Langauge bölümünden Türkçe dil seçeneğine tıklamanız ve yeniden başlatmanız gerekiyor.

Çok fazla parola ile haşır neşir olanlar için ideal bir program olsa da, siz siz olun, parolalarınızı KeePass’e emanet ettiğiniz USB belleği kimselere kaptırmayın.

:: KeePass Portable 1.15 sürümü ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : KeePass Portable
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şifreleriniz Güvence Altında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şifreleriniz Güvence Altında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şifreleriniz Güvence Altında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "