Okunma

Sigma Artık Türkiye’de


22 Şubat 2010 Pazartesi 15:05
Sigma Artık Türkiye’de

SLR fotoğraf makinelerinde kullanılan objektifler konusunda önemli bir yere sahip olan Sigma Corporation’ın ürünleri ülkemizde de satışa sunulmaya başladı.

Foto-Pro Ltd. fotoğraf sektörünün önde gelen markalarına 10 yıldan fazla hizmet vermiş kadrosu ile Ekim 2009 itibari ile Sigma Corporation – Japonya tarafından Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olarak atandı.

Dünya çapında %15-20 aralığında pazar payına sahip olan Sigma Corporation, 1,800 çalışanı ile yıllık 1 milyon 500 bin lens üretim kapasitesine sahip.

Sigma’nın objektif modelleri artık ülkemizde

DSLR satın alma rehberi

Sigma’nın icraatları

Sigma’nın fotoğraf piyasasında en önemli hamlesi Foveon şirketini Kasm 2008 tarihinde satın alarak, DP2, DP1, SD14 gibi fotoğraf makinelerinde kullanılan doğrudan görüntü algılayıcısı teknolojisinin patentini almasıydı.

Firma özellikle, PMA 2010’da tanıtımı yapılan DP1x ve DP2s kompakt fotoğraf makinesi sınıfında APC-C ebatlı doğrudan görüntü algılayıcısı ile ön plana çıkıyor.

Sigma ürünlerinin satışlarına Türkiye’nin seçkin fotoğraf mağazalarında başlandı.

:: SLR fotoğraf makinesi kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sigma Artık Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sigma Artık Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sigma Artık Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "