Sihirbazın Çırağı Amerika İle Aynı Anda!


11 Haziran 2010 Cuma 09:30
Sihirbazın Çırağı Amerika İle Aynı Anda!

16 Temmuz’da Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek olan Sihirbazın Çırağı (Sorcerer’s Apprentice) filminin ilk üç karakteri gün yüzüne çıktı. Monica Bellucci ve Alfred Molina’lı filmin karakterleri şu şekilde:


Kötü Adam (Horvath – Alfred Molina)

 

Maxim Horvath (Alfred Molina) Balthazar Blake ve Veronica’yla birlikte, Merlin’in bir öğrencisi ve bin yıldan fazladır iyiliğin temsilcisidir. Ama onların Veronica’ya duydukları aşk, dostları ayırıyor ve Horvath Merlin’i öldüren ve minyonlarıyla dünyayı ele geçirmeyi isteyen kötü Morgana’nın müttefiki oluyor. O ve Balthazar asırlar boyu savaşmış, anlaşmazlıklarını günümüz New York’una getirmişlerdir. ”

‘Sihirbazın Çırağı’nda, Horvath’ın misyonu dünyaya hâkim olmak” diyor Molina. “Balthazar ve Horvath milyonlarca yıldır rekabet hâlinde. Balthazar, büyüleri Merlin standartlarına göre devam ettirerek, onu insanlığın yararına kullanıyor.

Horvath, Morgan’ların lideri ve büyünün, insanları kontrol altına almak için kullanılması gerektiğini düşünen biri. İşte bu Nic Cage’in hayat verdiği “iyi” karakteriyle, benim canlandırdığım “kötü” karakter arasındaki mücadele.
Horvath çok zeki, neşeli, sevilen kötü adamlar geleneğinden gelen Edward’çı kötü adam; iyi giyimli, cezbedici ama ölümcül biri.

Büyücü (Sun Lok – Gregory Woo)

Sun Lok (Gregory Woo) yaşı ileri ama daima genç kalan, Çinli bir büyücü ve Morgan’cıdır. Horvath tarafından Grimhold’dan serbest bırakılınca, Sun Lok, canlı bir festival sırasında ateş üfleyerek korku saçan bir ejderhayı hayata geçirerek Çin Mahallesi’ni kasıp kavuruyor. “Sun Lok binlerce yıl küçük bir kabın içinde yaşamış. Serbest kaldığındaysa öfke dolu” diyor Woo.

Sihirbaz (Verenoica – Monica Bellucci)

Veronica (Monica Bellucci) Balthazar Blake tarafından sevilecek kadar talihli, Maxim Horvath tarafından sevilecek kadar da talihsiz büyücü kadın. “Balthazar ve Veronica, aşkları için her şeyi yapmaya hazır” diyor Bellucci. “İkisi aynı zamanda savaşçı. Onlar gibi Merlin’in öğrencisi olan Horvath da Veronica’ya âşık oluyor. Veronica, Balthazar yüzünden Horvath’ı reddediyor. Horvath da bu yüzden Morgana’yla iş birliği yaparak onlara ihanet ediyor. Bu; aşkın, kıskançlığın ve intikamın olduğu çok güzel ve çarpıcı bir hikâye.

:: Sihirbazın Çırağı filmini merak ediyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sihirbazın Çırağı Amerika İle Aynı Anda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sihirbazın Çırağı Amerika İle Aynı Anda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sihirbazın Çırağı Amerika İle Aynı Anda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Reisin boykot edin dediği teknoloji şirketlerini sıraladık! Reisin boykot edin dediği teknoloji şirketlerini sıraladık!
  2. 2 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  3. 3 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  4. 4 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  5. 5 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  6. 6 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  7. 7 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  8. 8 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  9. 9 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  10. 10 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme