Okunma

Sihirli Adımlarla Satış


18 Temmuz 2011 Pazartesi 13:55
Sihirli Adımlarla Satış

Bilgisayar, Telekom, Bilgi Güvenliği gibi sektörlerde 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Ercan Aydın; yaşadıklarını, öğrendiklerini paylaşma ve satış alanında kariyer yapmak isteyen gençlere katkıda bulunma amacıyla ilk kitabı “Sihirli Adımlarla Satış”ı yayınladı. Sistem yayıncılık tarafından satışa sunulan kitap; satış konusunda detaylı bilgilerin yer aldığı, rahatça okunan, oldukça doyurucu ve eğitici bir eser. Ele alınan konular; eseri sadece satış değil, aynı zamanda bireysel gelişim konusunda da önemli kılıyor.

Teknoloji sektöründe farklı şirketlerde pek çok başarıya imza atan Ercan Aydın, ilk kitabı “Sihirli Adımlarla Satış”ın ortaya çıkışını şu cümlelerle özetliyor; “Her şey yüksek lisans tezimi kitaba çevirme fikriyle başladı. 15 yıllık iş hayatı tecrübemi tez haline getirmiştim. Ama bu bana yetmedi. Bunun ötesine geçip, çok daha geniş kitlelerin yararlanabileceği bir kitaba dönüştürmek istedim.” İkinci kitabın hazırlıklarına da başladığını belirten Ercan Aydın’ın ilk kitabı “Sihirli Adımlarla Satış”, satışa sunulduktan 3 gün sonra, kendi kategorisinde En Çok Satanlar listesinde 3. sıraya yükseldi.

:: Kariyer yapmak istediğiniz alanla ilgili kitapları kendinizi geliştirme amacıyla okuyor musunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sihirli Adımlarla Satış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sihirli Adımlarla Satış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sihirli Adımlarla Satış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "