Şık tasarımıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro


12 Ocak 2021 Salı 23:05
Şık tasarımıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

CES 2021 pek çok yeni teknolojiye ev sahipliği yapıyor. Daha önce daha çok bilgisayarların haberlerini sizlere aktarsak da kulaklıklar tarafında da farklı tasarımlar etkinlik kapsamında karşımıza çıkıyor. İşte onlardan birine imza atan Anker, 130 dolarlık kablosuz kulak içi kulaklığını tanıttı. Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, tasarım olarak güçlü duruyor. Kulaklığın özelliklerine bir bakalım:

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro uygun fiyata yeterli özellikler sunuyor

Kulaklıklar şık bir şarj kutusu içinde geliyor ve dört renk seçeneği sunuluyor. Bronz, siyah, beyaz ve lacivert renkleri kullanıcı yelpazesini genişletiyor. Mat ve parlak tasarımı bünyesinde toplayan Anker imzalı bu kulaklıklarda şeffaflık modu da bulunuyor. ANC özelliğinin de eklendiği kulaklık, önceki model olan Liberty Air 2’nin yükseltilmiş versiyonu olarak sunuluyor.

Kulaklığın uç kısımlarında bulunan dokunmatik kontroller sayesinde işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu kontroller normal ayarlarda oynatma/duraklatma ve parçaları atlama gibi özelliklere sahip. İstenildiği takdirde bu işlemler özelleştirilebiliyor. 11 mm ses sürücülerine sahip olan kulaklık, PureNote teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro-00

Çok modlu aktif gürültü engelleme yer alıyor. Üç ayarda sunulan bu özellik, iç/ dış mekan ve seyahat modu olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyata sahip bir kablosuz kulaklıkta üç farklı gürültü engelleme özelliğinin sunulması ise oldukça avantajlı duruyor.

Anker’in bu yeni kulaklık modeli de önceki model gibi mobil uygulama ile entegre çalışıyor. Ses ayarlarını yapabildiğiniz bu uygulama, Anker’in HearID 2.0’ı ile çalışıyor. Uygulama aracılığı ile EQ ayarlarını değiştirme imkanı buluyuorsunuz ve aramaları da kulaklık üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Kablosuz kulaklığın toplamda 6 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Gürültü engelleme özelliği kapatıldığı takdirde 7 saatlik bir kullanım sunabilen kulaklık, şarj kutusu ile toplamda 21 saatlik kullanım sunuyor. Kulaklık Qi kablosuz şarjı desteklerken, IPX4 sertifikasına da sahip olduğunu belirtelim.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
furkan
furkan
8 gün önce

ne zaman satışa çıkar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
8 gün önce

130 dolar Uygun mu ? Şaka mı abi bu

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
8 gün önce

Bu kadar özellik bedava. Bir an önce çok vergi eklenmeden çıksa bari piyasaya.

" Şık tasarımıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şık tasarımıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şık tasarımıyla Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  2. 2 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  3. 3 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  4. 4 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  5. 5 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  7. 7 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  8. 8 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  10. 10 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi