Okunma

Sıkıştırma Klasörlerini İsimlendirin


20 Ocak 2009 Salı 11:00
Sıkıştırma Klasörlerini İsimlendirin

Sıkıştırma klasörleri oluşturmak için Windows XP‘nin varsayılan aracını kullanıyorsanız, ZIP klasörüne hangi dosyanın isminin verileceğini belirlemenin kolay bir yolu var:

Öncelikle klasöre atmak istediğiniz dosyaları seçin. Ardından, klasörün adını almasını istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp, Gönder bölümünden Sıkıştırılmış Klasör‘ü seçin. Seçili dosyalardan hangisine tıkladıysanız, klasörünüz o isimde oluşturulacaktır.

:: Hangi sıkıştırma aracını kullanıyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sıkıştırma Klasörlerini İsimlendirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sıkıştırma Klasörlerini İsimlendirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sıkıştırma Klasörlerini İsimlendirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "