Okunma

Şıklığın Sadelikle Buluştuğu Fare


02 Eylül 2009 Çarşamba 10:38
Şıklığın Sadelikle Buluştuğu Fare

Her iki elle de kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan ScrollToo 200‘ün gelişmiş optik algılayıcısı 1200 dpi çözünürlük değerinde çalışıyor. Piyasada bulunan düşük çözünürlüklü sıradan optik farelerden çok daha yüksek izleme performansı sunan ScrollToo 200 ayrıca önemli bir teknolojik yeniliği de sahip. Genius tarafından geliştirilip patenti alınan Magic Roller teknolojisini kullanılarak üretilmiş olan ScrollToo 200 ile üzerinde çalıştığınız dokümanlarda ve Web sitelerinde çok daha etkili bir şekilde gezinmeniz mümkün.

 

Sağlam, şık ve sade ScrollToo 200’ü akik siyah ve doğal beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle teknoloji marketlerinde bulabilirsiniz.

 

Bilgisayarınıza USB arayüzünden bağlayabileceğiniz ScrollToo 200’ün kaydırma tekerleği aynı zamanda üçüncü tuş görevini de görüyor. Ekstra fonksiyonları yerine getiren tuşlardan ve karmaşık kullanım detaylarından tamamen uzak durularak üretilmiş olan ScrollToo 200 sadelik arayanlara (100 x 52 x 30mm, 86 gr) hitap ediyor.

:: Bu ürünü beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şıklığın Sadelikle Buluştuğu Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şıklığın Sadelikle Buluştuğu Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şıklığın Sadelikle Buluştuğu Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "