Okunma

Silinen Dosyaları Geri Getirmek


05 Ağustos 2017 Cumartesi 21:00
Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Silinen dosyaları geri getirmek dijitalleşen dünyada en büyük sorunlardan biri. Neredeyse tüm verilerimiz dijital olarak bilgisayarlarımızda, taşınabilir disklerimizde ya da bulut hesaplarımızda bulunuyor.

Silinmemesi gereken hayati bilgiler ne olabilir? Bir üniversite ya da yüksek lisans öğrencisi için bitirme projesi ya da tezi olabilir. Vefat eden yakınınızla çekildiğiniz son fotoğraflarınız ya da belli bir yıldan bu yana biriktirdiğiniz fotoğraf arşiviniz olabilir.

Adım adım silinen dosyaları geri getirmek

Yazarsanız yazı arşiviniz, video prodüksiyon işiyle uğraşıyorsanız video projeleriniz ve bazı videolarda kullandığınız önemli detay dosyaları. Bu örnekleri çok daha fazla sayılara çıkartabiliriz.

Sizin için önemli bir veri silindiyse üzülmeyin. Elbette yüzde yüz verilerinizi kurtarabilirsiniz diyemiyoruz ama verileriniz henüz tamamen de gitmiş değil. Bu yazımızda, silinen dosyaları geri getirmek konusunu işliyoruz.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-4.jpg

Biz hiç fark etmesek de, milyarlık projeleriniz ve ailenize ait bilgiler her gün binlerce kez silinme tehlikesi geçiriyor. 

Virüsler başta olmak üzere, birçok insan kaynaklı sorun bu verileri kaybetmenize neden olabilir. Bu noktada silinen dosyaları geri getirmek gerekiyor. En kötüsü ise dalgınlık nedeniyle bir dosyayı shift+delete kısa yoluyla komple silebilirsiniz.

Korkmayın, dosya silindiğinde esasında tamamen silinmiyor!

Yine de üzülmeyin, çünkü sabit disklerin çalışma prensibi sizi dertlerinizden kurtarabilir. Aslında bu verileri bilgisayarınızdan silmiyorsunuz, sadece hard disk‘iniz ufak bir işlemle o verileri tekrar yazılabilir hale getiriyor.

Örnek vermek gerekirse, kasetlerin üzerine yeni şarkı kayıt etmek gibi, sabit diskinizde eski verilerin üzerine yeni dosyalar yazıyor.

Veri kurtarma programları ise, diskinizin temel emirleri üzerinde biraz oynama yapıp eski dosyaları geri getirebiliyor. Bazı durumlarda bu kurtuluş düşük bir ihtimal olsa da, genelde eski verilerinizi ölümden döndürmek mümkün.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-3.jpg

Piriform Recuva ile silinen dosyaları geri getirin

Silinen dosyaları geri getirmek isteyen takipçilerimiz için Piriform’un Recuva uygulamasını anlatıyoruz. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Uygulamanın ücretsiz sürümünün yetenekleri sınırlandırılmış durumda. Verileriniz çok önemliyse, uygulamanın profesyonel sürümünü satın almanızı öneriyoruz.

Kurulum

Birçok ufak programın aksine Recuva‘da Türkçe dil desteği de bulunuyor. Kurulum sırasında istediğiniz dili seçebiliyorsunuz. Bir sonraki adımda ise klasik olarak yazılımı hangi diske kurmak istediğinizi size soruyor.

Recuva‘nın daha performanslı çalışması için programı Windows’un yüklü olduğu sürücüye kurmanızı tavsiye ediyoruz. Kurulum bittikten sonra ise, antivirüs programlarındakini andıran ufak bir taramayla bilgisayarınızdaki silinmiş verilere göz atabilirsiniz.

Recuva Sihirbazı adlı bu ufak taramanın daha performanslı çalışması için esas aradığınız dosyanın içeriğini karşınıza gelen ekranda işaretleyin. Örnek olarak sadece silinen Resim‘leri tara derseniz program bu konuda daha başarılı olacaktır.

Recuva sihirbazı nasıl kullanılır?

Belirli bir konuyu seçtikten sonra sihirbaz, daha iyi sonuçlar vermek için size hangi kayıt alanı üzerinde tarama yapmak istediğinizi soracak. Bu ekranda, USB ve medya kartları üzerinde tarama yap, sadece belgelerim klasörünü hedefle, geri dönüşüm kutusunu ara ve sadece şu klasörde araştırma yap seçenekleri bulunuyor.

Dosyanın nereden silindiğini doğru olarak belirtmeniz bu konuda çok önemli. Örneğin biz sürücüsündeki, Steam klasörünü hedef gösterdik. Bu sayede, çok daha faydalı sonuçlara ulaşacaksınız. Eğer kaybolan dosyanın yerinden emin değilseniz, yerini bilmediğinizi belirten şıkkı işaretleyin.

Hızlı tarama ve derinlemesine tarama

Kayıp dosyaların aranacağı yerleri belirledikten sonra Recuva size, nasıl bir tarama yapması gerektiğini soracak. Programın iki türlü araştırma modu bulunuyor.

Anti virüs mantığından farksız olan bu taramalardan biri hızlıca bir silinmiş dosya araştırması yapıyor. Eğer kaybettiğiniz dosya kısa süre öncesilindiyse bu seçenek işinize yarayacaktı.

Ancak, uzun bir süre önce silinen dosyanızı geri istiyorsanız uzun tarama metodunu seçin. Bu ikinci derinlemesine tarama, çok daha önce silinmiş bilgi katmanlarını bile bulabiliyor. Ancak derinlemesine taramanın diskinizin boyutuna göre 1 saaten fazla bile sürebileceğini unutmayın.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-2.jpg

Düzgün tarama için doğru ayarlar yapın!

Bu adımdan itibaren size programı sihirbaz olmadan kullanmayı anlatacağız. Çok daha iyi sonuçlar almak için ilk önce programın sağ üst kısmında bulunan, gelişmiş kipe geç özelliğine tıklayın.

Burada karşınıza gelen ekranda ise yine aynı yerde bulunan ayarlar menüsüne tıklayın. Karşınıza gelen ekranda ise Eylemler sekmesine gelin. Buradan, gizli dosyaları da tara, güvenli silinen dosyaları da göster kısmını tıklayın.

Bazı görseller, uygulamanın sürümüne göre farklılık gösterebilir. Fakat genel mantık olarak programın kullanımı aynı şekilde.

Bu iki arama metodu sayesinde aradığınız dosyaya çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Aynı sekmedesilinmemiş dosyalar için tarama yap kutucuğunu işaretlerseniz formatlanan hard diskinizde bulunan verileri de taratabilirsiniz.

Tarama sihirbazı olmadan programı kullanmak

Tarama sihirbazı size her zaman aradığınız kadar detaylı sonuçlar vermez. Eğer aradınız dosyayı burada bulamadıysanız, programı manuel yolla kullanabilirsiniz. Recuva’yı farklı yapan en büyük özelliği ise menüsistemlerinin de anti virüslere benziyor olması.

Ekranın sol üst köşesinden, tarama yapacağınız sabit sürücüyü seçin. İsterseniz makinenizde bulunan tüm diskleri aratabilirsiniz ancak bu işlem saatler sürebilir. Sürücü seçiminin yanında bulunan menüden ise, bulmak istediğiniz dosyanın seçin.

Resimler, müzik, belgeler, görüntüsıkıştırılmış dosyalar ve hatta elektronik postalar bile program sayesinde taranabiliyor. Bu ayarları yaptıktan sonra tarama işlemini başlattın.

17-08/09/silinen-dosyalari-geri-getirmek-sdn-5.jpg

Özellikle istenilen verileri kurtarmak

Recuva‘nın taraması bittikten sonra karşınıza, bulunan silinmiş dosyaları gösteren kapsamlı bir menü geliyor. Program bulduğu dosyaların, hangi zamanda silindiğini ve kurtarılma şansınızı ayrıntılı şekilde kullanıcıya anlatıyor. Dosyanızın başına ne geldiğini öğrenmek için ekranın sol kısmında bulunan, linklerden birine tıklayın.

Daha sonra ise sağ kısımda bulunan sekmelerden, bilgi adlı olanı seçin. Burada, bulduğunuz dosyaların başına neler geldiğini görebiliyorsunuz. Şu anda aradığınız dosyanın nerede olduğunu ve üstüne hangi yeni verilerin yazıldığını buradan bakabilirsiniz.

Yanında yeşil olan dosyaları açıkça kurtarabilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayın daha sonra ise ekranın altında bulunan kurtar tuşuna basın.

Program sizden dosyayı kurtarmak için sizden bilgisayarda bir yer seçmenizi isteyecek. Kendinize masaüstünde yeni bir dosya açarsanız kurtarılan verileri daha rahat bulursunuz. Birden fazla dosya kurtarmak için ise ekranda sağa tıklayın ve parlayan dosyaları kurtarı seçin.

Formattan dosya kurtarmak

Programın en etkileyici özelliğini bu maddede anlatacağız. Sabit diskinizde formatlanan verileri de, kurtarma şansınız var. Birkaç adım önce yaptığınız gibi ayarlar menüsüne gelin buradan, eylemler kısmına tıklayın. Karşınıza gelen sekmede ise, silinmemiş dosyalar için tarama yap kısmını işaretleyin.

Kurtarılıyor menüsünde ise dosya yapısını kurtarı işaretleyin. Bu işlem bittikten sonra taramayı başlattın. Biraz uzun sürecek bu tarama bittikten sonra, üzerine bir şey yazılmamış dosyalar karşınıza çıkacak. Bir önceki adımdaki, işlemleri uygulayarak dosyaları kurtarabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

649 yorum - “Silinen Dosyaları Geri Getirmek”

 1. Elvan KILINC dedi ki:

  Sahibinden .com daki satılık ilanim yanlışlıkla

 2. mustafa dedi ki:

  format atmadan once sıldıgım fotorafları geri yukleyebilirmiyim

 3. rukiye dedi ki:

  ben recuva üzerinden yüklediğim dosyaları da yanlışlıkla sildim şimdi hiç birini bulmuyor ne yapabilirim ?

 4. Dilek can dedi ki:

  Video yukle böyle iste

 5. Ahmet dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş gerçekten. Ayrıca silinen dosyaları geri getirmenin yanı sıra, silinen fotoğrafları geri getirebilmemiz de mümkün oluyor.

 6. HASAN dedi ki:

  DÜĞÜN CD’IM SİLİNDİ KAMERACI SİLMİŞ VE HARDDİSKTEYMİŞ LÜTFEN BANA DA YARDIM EDİN NE OLURRR

  1. ibrahim dedi ki:

   virüsten dolayı resimleri bulamıyorum. bu program işime yarar mı acaba?

 7. Aki dedi ki:

  Telefonumdaki Gizlilikden fotolarim silindi cok önəmli onlarin nasil geri getire bilirim..bu gün hepsi kayb oldu lütfən yardim edin cokk kotu oldum silinməsinə . Təşəkkür öncədən. Hemen cevaplayin lütfən. ..

 8. Cemal demir dedi ki:

  De

 9. hüseyin dedi ki:

  Cok eski dosyaları geri getirme

 10. mustafa dedi ki:

  2 ay önce silinen dosyayı buldu ama dün silinen dosyayı bulmadı bu ayrı bir şey.

 11. dsad dedi ki:

  inş işe yarar

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Çok ilginç. 11 sayfalık yazdığım belgemi masaüstüne kaydettim ve ardından sildim. Hem de kalıcı olarak. Şu an deniyorum bu programı umarım bulur 1 saat değil 5 saat bekleme razıyım. Tabi ki hdd'nin yazma-okuma hızına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  kurtaramadım.

  1. Mohad dedi ki:

   benim cok önemli filem silindi yardım istiyom tesekkürler

 14. SDN Okuru dedi ki:

  benim bilgisayarımda ekran kartı yok s3 adlı bir program sayesinde görğntğ alıyodum ama yanlışıkla sildim geri dönüşü olabilirmi ?

  programlardan silinen programlar geri dönüştürülebilirmi ?

  lütfen acill yardım edin lütfenn !!!!

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar yardımcı olun bana. Silinen dosyalar gelıyorda hepsı ya acılmıyor yada klasor seklınde gelmıyor. Örneğin benim bir klasorde 10 word sayfası varsa 10 word sayfasını gosterıyor. Binlerce word saydasından nasıl bulayım sımdı.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  abi işe yaramadı b e

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Ben usbden sildiğim belgelerin üzerine işem yaptım ve uzun bir süre geçti yinede geri gelir mi belgeler benim için şuan çok önemli

 18. SDN Okuru dedi ki:

  allah razı olsun hayatımı kurtardı

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten çok işime yaradı.
  Teşekkürler *****

 20. SDN Okuru dedi ki:

  bi halta yaramadı saglık olsun

 21. SDN Okuru dedi ki:

  bir konuda yardım isticem KİMSE VARMI DOSYALAR KISAYOL OLARAK GÖRÜNÜYOR BENDE ONU NASIL AYARLARIM

 22. SDN Okuru dedi ki:

  Windows 7 e dönüş dosyaları silinmiş geri getirebilirmi?

 23. SDN Okuru dedi ki:

  abi inş olur gta 5 i sildim yanlışlıkla

 24. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayardan silinen dosyaları nasıl geri yüklerim

 25. SDN Okuru dedi ki:

  4 aydır üstünde çalıştığım projeyi toplu silmeyle içine aldığım için silmiştim ve üç güne teslim edilecekti
  HAYATIMI KURTARDINIZ

 26. SDN Okuru dedi ki:

  iyiki varsın abi

 27. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler

 28. SDN Okuru dedi ki:

  Abe silinen resimleri nasıl getire biliriz

 29. SDN Okuru dedi ki:

  kardesişm daha uzun yazamadın mı bune ya

 30. SDN Okuru dedi ki:

  bende d diskinde

 31. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler

 32. SDN Okuru dedi ki:

  Dosyaların bazıları çok büyüktü geri gelmiyor ama olsun allah razı olsun

 33. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 34. SDN Okuru dedi ki:

  Abi çok saolub valla ya 51 tane film vardı bilgisayarda yanlışlıkla hepsini sildim 60 GB çok teşekür ederim.

 35. SDN Okuru dedi ki:

  slm bilgisayara format attım masaüstündeki resimler silindi nasıl geri alabilirm teşekkrler

 36. SDN Okuru dedi ki:

  slm

 37. SDN Okuru dedi ki:

  ben telefonumdan 2hafta önce fotoğraflarımı d ye atmıştım ve telefonum çalındı bilgisayardan fotoğraflarımı sildim bilgisayar deepfreze li ama d de yok geri gelirmi

 38. SDN Okuru dedi ki:

  ekran poramları geri getirseniz çok mutlu olurum yanlışlıkla silmişim

 39. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayarımın ipsini sıfırladım nasıl geri alırım

 40. SDN Okuru dedi ki:

  resimlerim silindi yardım edin lütfen

 41. SDN Okuru dedi ki:

  Allah sizden razı olsun çok teşekkürler

 42. SDN Okuru dedi ki:

  bn kurtarmayı yaptım ama dosyalar açılmıyor yardım edin lütfen:D

 43. SDN Okuru dedi ki:

  Telefon içinde kullanabilir miyim

 44. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba, hayat memat meselesi lütfen bi yardımcı olur musunuz. Daha önce recuvayi denedim silinen resimlerim geri gelmişti. Şimdi şöyle anlatiyim. Pcim Windows 8 deyken bozuldu fabrika ayarlarına geri dondurdum. Daha sonra aynı gün içinde Windows 10 yaptım. Ve bana format atılmadan önce ki dosyalar lazım daha doğrusu bir ses kaydı var o lazım. Ailem boşanma aşamasında ve o format atılan pcimde bir ses kaydı var. Tüm dosyalarim silinsin önemli değil. Fakat mahkeme için o ses kaydı bana lazım hemen geri almam gerekiyor. Lütfen yardım edin. Bu recuva 1 yıl önce ki dosyalarıda geri getirir mi. Pcimin paneli degiscek eğer geri getirilir derseniz hemen yaptırmaya goturucem. Ne olur bir yardım edin

 45. SDN Okuru dedi ki:

  Benim videolarım silinmişti geri getirdim fakat video açılmıyor tıklayınca virüs programı ile tara diyorum tarıyor bişey bulmuyor tamam diyorum gene olmuyor

 46. SDN Okuru dedi ki:

  Bu tür işlemlerin hard diskte dalvik açtığını bilerek yapın.Durmadan kurtarma yaparsanız o diskten belli bir süre sonra bir performans beklemeyin.

 47. SDN Okuru dedi ki:

  1 hafta olmadı daha 150gblık steam sildim geri gelirmi

 48. SDN Okuru dedi ki:

  Allah Razı Olsun ne deyim!

 49. SDN Okuru dedi ki:

  Çok açık şekilde yerini belirttiğim dosyayı 4 kere taratmama rağmen bulamadı. O kadar da harika bir uygulama değil.

 50. SDN Okuru dedi ki:

  Recuva indirirken bilgisayarım donuyor.

 51. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun. Beni büyük bir psikolojik yıkımdan kutardınız.

 52. SDN Okuru dedi ki:

  Bilgisayara bağlamadan dosyaları getiremez miyiz?

 53. SDN Okuru dedi ki:

  Benim de yaptığım slayt gitti ama yüklediğimde google yerine başka bir arama motoru geliyor nedir o ve nasıl yok edilir?

 54. SDN Okuru dedi ki:

  Çok teşekkür ederim sayenizde silinmiş olan fotoğraflarımı geri aldım.Teşekkürler.

 55. SDN Okuru dedi ki:

  Yaşar Aydın,ın ***** ala bilirmiyim

 56. SDN Okuru dedi ki:

  Daha 5 dk önce sildiğim word dosyasını bulamadı. Silindiği konumu ve dosya türünü de belirtmeme rağmen.

 57. SDN Okuru dedi ki:

  seni yaradanın varya adamsın ya adam hayatımı kurtardın resmen. adamsın lan delircem adamsın lan.

 58. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaslar usb de kayıtlı fotoğraflar bilgisayardan silinmiş tekrar gelir mi yardimci olur musunuz

 59. SDN Okuru dedi ki:

  1 yıl önce sildigim fotograflar var sonrada format attılar onları bulabilirmiyim?

 60. SDN Okuru dedi ki:

  adamsın la sen adam

 61. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim çok çok eğer işe yararsa tabi şu an yapılıyor 😀

 62. SDN Okuru dedi ki:

  Peki Bunu Kullanmak Yerine Sistem Geri Yükleme Yapsak O Sildiğimiz Dosya Gelirmi
  Ben Bugün Yanlışlıkla Fotoğrafların Olduğu Dosyayı Sildim Ve Sistem Geri Yükleme Tarihide 1 Hafta Önceyi Gösteriyor Geri Alsam Olurmu?
  Geri Gelir mi?

 63. SDN Okuru dedi ki:

  Acil Yardım lütfen

 64. SDN Okuru dedi ki:

  Ben yalnyslykla ses kayydyny sildim simdide o ses cok lazym ne yapajagymy bilmiyorum nolur bana bi care gosterin

 65. SDN Okuru dedi ki:

  Virüs programının sildiği programları geri getirir mi?

 66. SDN Okuru dedi ki:

  Ben bipi yanlislikla sildim onu nasil geri yukleyebilir ?

 67. SDN Okuru dedi ki:

  hiç bir dosyayı geri getirmiyor. boşuna yüklemeyin. zaman kaybı

 68. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten çok işime yaradı teşekkür ederim.

 69. SDN Okuru dedi ki:

  Müziklerimi yanlislikla sildimde nasil geri getirebilirim?

 70. SDN Okuru dedi ki:

  allah tuttuğunuzu altın etsin internetim yavaş ve torrent indiremiyordum 70 oyun gitti hard diskimi kardeşim yanlışlıkla biçimlerdirmiş ve hard disk kullanıldığından tüm dosyaları silmiş bu program çok işime yaradı 116580 dosya vardı ve hepsini buldu tşkler

 71. SDN Okuru dedi ki:

  ya ben nfs mw counte skrite ve german truck sildim köpek gibi pişmanım bura yazmıyoki counter skrite

 72. SDN Okuru dedi ki:

  eyvallah moruk çok işime yaradı harbiden

 73. SDN Okuru dedi ki:

  cok tesekkur ederım boyle bir bilgiyi paylaştıgınız ıcın kızımın dogudunda olan resımlerı videoları dugun resımlerımızı kurtarabıldım allah razı olsun

 74. SDN Okuru dedi ki:

  winrar dosyası içersindeki world belgesindeki değişiklikleri kaydettim fakat winrar dan çıkmadan kaydet tşuna basmadan çıktım. dosya yok oldu. yaptığım değişiklikleri nasıl kurtarabilirim.

 75. SDN Okuru dedi ki:

  Rehberim den numaralarım silin di bu nu maraları mı nasıl geri ala bilirim

 76. SDN Okuru dedi ki:

  çokk teşekkürler

 77. SDN Okuru dedi ki:

  Veya video watch?v=MqJ9VM5foms

 78. SDN Okuru dedi ki:

  ewet kurtarabildim tel bir videoydu ama saniyede 1000 kare çekilmiş bir video olunca

 79. SDN Okuru dedi ki:

  ücretsiz dediğiniz program ücretli ama

 80. SDN Okuru dedi ki:

  File Scavenger bin basar buna

 81. SDN Okuru dedi ki:

  Bana yardimci olabilir misiniz nasil fotograflarimi geri getire bilirim

 82. SDN Okuru dedi ki:

  telefonumun ayarlardan fabrika ayarlarina getirmisler icinde onemli dosyalarim vardi kurtara bilirmiyim

 83. SDN Okuru dedi ki:

  Oyunlarımın hepsi ve resimlerimhepdi silindi nasıl geri alır

 84. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkür ederim

 85. SDN Okuru dedi ki:

  windows 10 yükledim sonra ondan kurtulayım derken yanlışlıkla windows 7 iptal oldu. Geri kurtarma seçeneklerinden bu işi halledemedim.

 86. SDN Okuru dedi ki:

  GEÇMİŞTEKİ EKEANLARDAKİ LOĞOLARIMIN GELMESİNİ İSTİYORUM

 87. SDN Okuru dedi ki:

  Face de silinen mesajlari geri almak istiyorum

 88. SDN Okuru dedi ki:

  Muziklerimive fotoğraflarım

 89. SDN Okuru dedi ki:

  yardım edin

 90. SDN Okuru dedi ki:

  ben windows 8.1 de başlangıç menüsündeki uygulamaları kaybettim. Nasıl geri getirilir

 91. SDN Okuru dedi ki:

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill ???

 92. SDN Okuru dedi ki:

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill

 93. SDN Okuru dedi ki:

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill

 94. SDN Okuru dedi ki:

  Resimlerimi ve dosyalarimi geri yüklediği için teşekkürler

 95. SDN Okuru dedi ki:

  saolasın abi

 96. SDN Okuru dedi ki:

  silinen resmi nasil alırım

 97. kmurat dedi ki:

  Yeni bir þey çýkmýþ sandým, Recuva çýktý.

 98. SDN Okuru dedi ki:

  Asus telefonum tüm fotolar videolar silindi nasıl geri yükleyebilirim

 99. SDN Okuru dedi ki:

  tüm dosyalari geri yükle

 100. SDN Okuru dedi ki:

  Silinen ses yazisini geri dondure bilirmi ?

 101. SDN Okuru dedi ki:

  ben yapamıyom abim kızmadan hemen yapmam lazım çok acil

 102. SDN Okuru dedi ki:

  win 8 nasıl yüklerim masaüstü kameram silindi nasıl getiririm çok acil

 103. SDN Okuru dedi ki:

  İyi günler win 8 komple herşeyi sil dedim sürücü d te yedek vardı onlarda silinmiş geri nasıl getirebiliriz …çok acill lazım

 104. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaslar bılen bırı bana cvb verebılırmı facede sılınen msjları recuva gerıyukluyormu bı cvb lutfrn

 105. SDN Okuru dedi ki:

  banada bıyardımcı olurmusunuz recuva facede sılınen msjları gerı yuklermı acıl bıcvb lutfen

 106. SDN Okuru dedi ki:

  Ben hem telefonumdan hemde hafiza kartindan yanlislikla hersryi sildim artik hicbisey yok cozmek icin bilgisayarimda yok ne yapabilirim?

 107. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar Burdan Bu Talihsiz Olay Kimin Başına Geldi İse Ona İtafen Minitool Data Recovery Programı İşe Yarıyor Bi Harddiskim Vardı Bi Pc Ye Taktım Raw Olarak Gördü Sildim Tek Bölüm Yapmıştım Ondan 2 Hafta Öncede Verilerimi Yedekleyip Hdd’e Low Level Format Attım Neyse Raw Oldu 2 Gün Debelenip Durdum Hangi Programı Denediysem Sonuç Alamadım Bi Umut Minitool u Denedim Değil Biçimlendirme Öncesini 2 Sene Önceki Dosyalara Bile Erişim Sağladım Çok Yararlı Bi Program Full Versiyonu Google dan Aratın Bulursunuz Size Tavsiyem Vakit Öldürmeyin Diğer Program’lar İsimleri Cisimleri Değiştiryor Bide Abuk Sabuk Windows Dosyalarını Çıkarıtyor Herşey Karmakarışık Oluyor Ayıkla Ayıklayabilirsen Sonra Bunda Virgül Hatası Olmadan Dosyalar Vs.. Geri Geldi Bide Programı Kullanırken 2. Seçenegi Tıklayın Harddiski Taradıktan Sonra Bölümleme Geçmişini Gösteriyor En Son Kaça Böldüyseniz Aynen Gösteriyor Partition’a Tıklatıp İçindeki Dosyalara 1-2 Dakika Bekleme Sonrası Girip Erişim Sağlıyabiliyorsunuz… Şuan Benim Dosyalar Atılıyor Mp3 Kesilmesini Bırakın Kalitesi Bile Düşmemiş Birazdan Pc’yi Tekrardan Kurcam Herkese Şimdiden Geçmiş Olsun

  Bilen Biliyordur Ama Vakit Kaybı Olmasın Kimsenin Boşuna Diğer Programları Denemeyin Minitool Gerçekten Çok Çok İyi 😉

 108. SDN Okuru dedi ki:

  peki telefonun hafıza kartını bilgisayara takmıstım direk Hafıza kartından sildiklerimizide geri yükleyebiliyor muyuz? hani hafıza kartından sildiğimzde geri dönüşüm kutusuna girmiyo ya

 109. SDN Okuru dedi ki:

  facebookdan resim sildim yanlışlıkla geri yükleyebilirmiyim

 110. SDN Okuru dedi ki:

  ne kadar sürede tamamlanıyo

 111. SDN Okuru dedi ki:

  Sistemi geei yukleyin. Başlat erisim araçları sistemi geri yükle

 112. SDN Okuru dedi ki:

  Telefo dan nasil yapiyoruz anlamadim yardimci olurmusunuz lutfennnn

 113. SDN Okuru dedi ki:

  hadi bakalım deniycez görücez umarım işe yarar.

 114. SDN Okuru dedi ki:

  Az önce yanlışlıkla fotolarimin hepsini sildim. Nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olun….

 115. SDN Okuru dedi ki:

  O yuzden,siz siz olun o resimleri kagida dokun…

 116. SDN Okuru dedi ki:

  ne biçim proğram

 117. SDN Okuru dedi ki:

  Az önce telefonundan oğlumun bebeklik fotoğraflarını sildim çok üzgünüm programı yüklemeye çalışıyorum ama yapamadim lütfen yardim edin

 118. SDN Okuru dedi ki:

  Dün akşam yanlışlıkla 10 yıllık fotoğraf arşivimi sildim, amacım harici diske aktarmaktı, o an yaşadığım duygunun Türkçe’de karşılığı yok yemin ediyorum. 10 binden fazla fotoğraf vardı okul yılları, ailem, arkadaşlarım, gençliğim… az önce neredeyse tamamını geri yükledim bu programla. Gerçekten çok teşekkür ederim. !!!! Bütün anılarımı sonsuza dek kaybettiğimi sanmıştım.

 119. SDN Okuru dedi ki:

  selamun aleykumkum. kardeş benim laptop asus k53sd modeli garantiye gitti geldi bilgisayarı yeniden kurmuşlar.D Sürücüsündeki bütün fotolrım ve videolrım gitmiş bom boş şu an . nasıl geri ***** olursn sevinirim.

 120. SDN Okuru dedi ki:

  Ben bir klasör sildim ama bulamıyorum ne yapacağım?

 121. SDN Okuru dedi ki:

  harici diskten sildiğim dosyalar vardı.. ama üstüne tekrar yükleme yaptım . eski sildiklerimi nasıl geri getirebilirim. ya da sildiğim dosyaların neler olduğunu görebilirim . yardımcı olabilir misiniz

 122. SDN Okuru dedi ki:

  hiç bir işe yartamıyor bu program,kurtaramıyor.

 123. SDN Okuru dedi ki:

  Çok zorlanarak kurtarmayı başardım 10 kez farklı isimde arama yaptım ve sonunda bulup kurtardım bazılarını. bende fotoğraf makinemin hafızası dolunca bir klasöre atıp hafıza kartındaki fotoğrafları siliyordum. Ve o dosyayı masaüstüne koymuştum yanındaki dosyayı sileyim derken onuda seçmişim deli oldum sinirden ağladım resmen eyvallah gerçekten

 124. SDN Okuru dedi ki:

  silinen word dosyası geri geldi ama okunmuyor. farklı bir yazım formatında 🙁 ne yapmalıyım bilgisi olan var mı ?

 125. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayar acer işletim sistemi windows 7 klasörümün içinde slayt video foto vs vardı ama yerini değitirmişler acer c ye alınmış klasör içindeki klasörün bile adı aynı duruyor ama içi boş hepsi uçtu gitmedi ya nasıl geri getireceğim acilll yardımmm

 126. SDN Okuru dedi ki:

  merhaba acer c ye alınmış dosya ismi klasör imi herşey aynı ama içini boş gösteriyor bir ürü foto gitmiş nasıl kurtarılır :((

  ——————————–

 127. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayarı sıfırladım oyunlar filan hep gitti bunun içinde program varmı

 128. SDN Okuru dedi ki:

  abi ben bu proğramla 3 sene önce sildiyim dosğyayı gettirmmmmek istiyiyrum da. olurmiku. olmaz desen bende vışık derim.

 129. SDN Okuru dedi ki:

  peki format atsak bile geri gelir mi dosyalar

 130. SDN Okuru dedi ki:

  ALLAH razı olsun sizden

 131. SDN Okuru dedi ki:

  kardeş oldu çok saol

 132. SDN Okuru dedi ki:

  sa kardeş exsell programın bir belgeyi sildim nasıl geri getirebilirim..

 133. SDN Okuru dedi ki:

  Silinme zamani onemlimi? Bi seneyse mesela?

 134. SDN Okuru dedi ki:

  Yükledim kurtardigim videolar var ama videolari dosya olarak görmeme rağmen açılmıyor ne yapmam lazım lütfen yardım?

 135. SDN Okuru dedi ki:

  Saol kardeş valla çok büyük bir detten kurtardın beni

 136. SDN Okuru dedi ki:

  masai alabilirim üstundeki internet kayboldu nasıl tekrar masa ustune ger

 137. SDN Okuru dedi ki:

  peki direk Hafıza kartından sildiklerimizide geri yükleyebiliyor muyuz? hani hafıza kartından sildiğimzde geri dönüşüm kutusuna girmiyo ya

 138. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten işe yarıyormu?

 139. SDN Okuru dedi ki:

  Bu program facebook ta sildigimiz mesajları geri getiriyormu

 140. SDN Okuru dedi ki:

  ya ama bu program şifreli dosyaları kurtarmıyor .s .s

 141. SDN Okuru dedi ki:

  Selamün aleyküm kardeşim bu .txt dosyalarını nasıl kurtaracaz ?

 142. SDN Okuru dedi ki:

  la ben pointblankın packını sildiö 🙂

 143. SDN Okuru dedi ki:

  Çok Teşekkür Ediyorum Program İcin…

 144. SDN Okuru dedi ki:

  kardesm cok tesekkr ederm 10 numara bi program

 145. SDN Okuru dedi ki:

  silinmiş oyunu nasil geri getirecem

 146. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 147. SDN Okuru dedi ki:

  hafıza kartdan geriye dönük mesaj yada konuşma bulunurmu

 148. SDN Okuru dedi ki:

  biraz uzun sürüyor

 149. SDN Okuru dedi ki:

  recuva indirdik dosyaları kurtardık fakat açılmıyor. powr point dosyasıydı. nasıl açabilirim

 150. SDN Okuru dedi ki:

  BEN KLASÖR OLARAK SİLMİŞTİM İÇİNDE 120 RESİM VARDI TELEFONUMDA YÜKLÜ DİYE BİLGİSAYARDAN SİLDİM DAHA SONRA UNUTTUM VE TELEFONU FOTMAT ATTIM İPHONE GERİ YÜKLEME YAPTIM GELMEDİ RESİMER RECUVADAN YAPTIM YİNE GELMEDİ NE YAPMAM LAZIM ÇOK DEĞERLİYDİ O FOTOĞRAFLAR 🙁

 151. SDN Okuru dedi ki:

  benim tabletim asus ve yanlışlıkla remin klasör ümü sildim benim için çok değerli şeyler vardı acaba nasıl geri getirebilirim ?

 152. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun kardeş***** duamı aldın.teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

 153. SDN Okuru dedi ki:

  benimkileride doğru düzgün açmadı çok lazımdı bana o fotograflar

 154. SDN Okuru dedi ki:

  ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİİİİİ***** EXCELDEKİ HESAPLARI SİLDİM YANLIŞ***** İŞİME YARDI BİLEMEZSİN.ELLERİN DERT GÖRMESİN.. VALLAHİ ÇOK DUA ETTİM SANA 🙂

 155. SDN Okuru dedi ki:

  kurtarılamaz olanlar silindiği zaman nasıl kurtarılacak

 156. SDN Okuru dedi ki:

  ben hazırladığım doya içinden bi içeerik sildim onu bulabilirmiyim

 157. SDN Okuru dedi ki:

  bulamadi ( indirdigim sey 9 gb o yuzden herhalde (

 158. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun hocam ağliyacaktım. Kurtardınız beni çok önemli resimlerdi

 159. SDN Okuru dedi ki:

  herşeyi denedim geri gelmedi 🙁

 160. SDN Okuru dedi ki:

  ben hala anlamadım

 161. SDN Okuru dedi ki:

  formatlanmış pc için öneriniz var mı ?

 162. SDN Okuru dedi ki:

  ADAMIN DİBİSİN YA Bİ DOSYAYI SIFT DELETE YAPMIŞTIM KURTARDIM ÇOK MUTLU OLDUM ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM

  ÇOK SAOL

 163. SDN Okuru dedi ki:

  ya ben eski silinenleri bulamıyorum onasıl olacak

 164. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten çok işime yaradı..vede 4×4 bir program..bütün silinenleri aynen geri getiriyor..çok mükemmel..emeğinize sağlık..

 165. SDN Okuru dedi ki:

  TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK SAĞOLUN SİLİNMİŞ TÜM RESİMLERİMİ GERİ GETİRDİM :))

 166. SDN Okuru dedi ki:

  güselmiş

 167. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşım çok çok teşekkür ederim 10 numara program ellerine sağlık ama ben hala D dosyamı bulamadım

 168. SDN Okuru dedi ki:

  bu proğram bir işe yaramıyor word belgesi ve not defterleri yoktur

 169. SDN Okuru dedi ki:

  2-3 hafta önce sildigimi geri getirir mi

 170. SDN Okuru dedi ki:

  Peki benim kendiliğinden ofice dosyaları ***** virusten kaynaklanıyor.

 171. SDN Okuru dedi ki:

  War Thunderi silmiştim yanlışlıkla geri dönüşüm kutusundan geri yükledim saol

 172. SDN Okuru dedi ki:

  çok saolun allh razı olsn basarılrnızın devmını dılerımm guzel bı program:)

 173. SDN Okuru dedi ki:

  siz az önce sildiyseniz geri getirmek için recuva yı sonradan indirdiyseniz kiç bi halt olmuyor

 174. SDN Okuru dedi ki:

  abi bilgisayara açtım ( D ) klasörüne girdim yedekler yazıyordu ona tıkladım 5 dk bekledim sonra yedekler gitti bana bi yardım edin

 175. SDN Okuru dedi ki:

  silinen resimleri de geri getiriyormu

 176. SDN Okuru dedi ki:

  racuva

 177. SDN Okuru dedi ki:

  recuva

 178. SDN Okuru dedi ki:

  Bende sanirim hic bir care yok yok yok yinede yok aglamak istiyorum(((((

 179. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten cok ise yaradı az once ders notlarımı yanlıslıkla sılmıstım hem onu buldu hemde daha bırcok sıldıgım dosyayı buldu gercekten cok tesekkur ederım :)))

 180. SDN Okuru dedi ki:

  Android telefondanda silinen resmler gri glrmii bu programlaa ??????

 181. SDN Okuru dedi ki:

  asdadsadsasdasdasdadsdsasdsadsdasadsdadsadsadssadsadssdassadsasdasadsdasadsadsadsdadsadsadsadsadsadsasasdadssdasda

 182. SDN Okuru dedi ki:

  Bu programı yapandan Allah bin kere razı olsun, cok işime yaradı büyük bi dertten kurtuldum emeği geçen herkesin eline sağlık.. Teşekkürler.

 183. SDN Okuru dedi ki:

  süper program çok işime yaradı teşekkürler

 184. SDN Okuru dedi ki:

  hafıza kartındakı verılerı nasıl gerı gtrcem

 185. SDN Okuru dedi ki:

  Kısa sürede başarılı sonuç veren bir program. Bu programın ne kadar işime yaradığını tahmin edemezsiniz!

 186. SDN Okuru dedi ki:

  çookkkkk teşekkürler…

 187. SDN Okuru dedi ki:

  bööööööööööööööööööööööö

 188. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekürler

 189. SDN Okuru dedi ki:

  silinenler geri yüklenince nerde olur

 190. SDN Okuru dedi ki:

  nerden ındırcem Solermsnz????

 191. SDN Okuru dedi ki:

  Sildiğim fotoğrafları Geri Almak istiyorum NasıL AlaBilirim …

 192. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler cok iyi bir program

 193. SDN Okuru dedi ki:

  ş

 194. SDN Okuru dedi ki:

  yok bhe hiç bir program güzel değil .bence en iyisi pixfix 0 full sürüm indiriyor para falan istemiyorve bu program beni nelerden kurtardı 😀 😀

 195. SDN Okuru dedi ki:

  silinen rar dosyamı bir türlü bulamadım nasıl bir program bu ya

 196. SDN Okuru dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun bu program sayesınde onemlı dosyalarımı kurtardım ben ve birçok insana yardımcı oldunuz. çok teşekkürler allah razı olsun.

 197. SDN Okuru dedi ki:

  ben yanlışlıkla 3 tane toplam 17gb film sildim. inş geri gelir. Boyutu büyük. Hafif taramada bulamadı. Derin tarama yaptırıyorum. İnş bulur. Bulamazsa da çok büyük kayıp değil, baştan indiririrz sağlık olsun

 198. SDN Okuru dedi ki:

  telefonda nasıl yaparım telefonum sony xperia z

 199. SDN Okuru dedi ki:

  Bir daha aynı mekanlara gidip çekinmemin mümkün olmadığı fotoğraflarımı yanlışlıkla ***** yaparken bu sitedeki tavsiyeleri gördüm.açıkçası uygulamaya başlarken çok ümidim yoktu çünkü shift del ile silmiştim ve olayın üzerinden 1 ay geçmiş***** şu an bütün fotoğraflarım elimde..çok çok çok teşekkür ederim..

 200. SDN Okuru dedi ki:

  İŞİME YARAMAYAN NE VARSA İNDİRDİ İŞİME YARAYANLARI İNDİRMEDİ ,KAÇ AY ÖNCE SİLİNENİ BULUYOR BİR SAAT EVVELİNDE SİLDİĞİMİ BULAMADI MALESEF BEN FAYDASINI GÖREMEDİM ESKİYE AİTLERİ BİLE YARI AÇILIR YARI BOZUK VAZİYETTE…

 201. SDN Okuru dedi ki:

  benim klıcı D diskinde resimleri ayrı isim altında klasörlere yükledim resimlere bakarken elimiz anlayamadığımız bir tuşa değdi ve resimler yok oldu klasörler duruyor ama içi boş .geri dönüşüm kutusunada baktık ama oradada yok nereye gönderdiğinide bulamı***** ve dosya aradan baksam klasörler çıkıyor ama içi boş bir şekilde resimler nereye gitmiş olabilir ve nasıl bulabilirim lütfen bilgi verirseniz sevinirim

 202. SDN Okuru dedi ki:

  bu program hic calismiyor bosyere indirmeyin 5 saat sildiklerimi geri buldum hicbiri acilmiyor

 203. SDN Okuru dedi ki:

  Olum olmyo denedim

 204. SDN Okuru dedi ki:

  ben neden bulamıyomm 1 2 resım buldum onlarıda bıle bıle sılmıstımmm

 205. SDN Okuru dedi ki:

  Kesinlikle işe yarıyor teşekkür ederim

 206. SDN Okuru dedi ki:

  Tek kelimeyle mükemmel bir program. Paylaşım için teşekkürler. 4 gün önce silinen dosyaların nerdeyse hepsini buldu bir kaç tanesini açamadı ama bunada şükür. 🙂

 207. SDN Okuru dedi ki:

  arkadşalr bn bazı fotorafları silmiştim geri dönüşüm kutusunda kaldıı onları aldım ama şimdi nerede oldunu bulmıyom fotonun lütfen yrdımcı olun ?

 208. SDN Okuru dedi ki:

  birçok resim geri geldi ama açılmıyor bozuk falan diyor

 209. SDN Okuru dedi ki:

  ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SİZDEN SAYAFNIZI HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM BUNDAN SONRA

 210. SDN Okuru dedi ki:

  slm ben ün pc ye format atarken yanlışlıkla “C” yerine “D” seçtim tüm bilgilerim gitti onları geri getire bilir miyim?

 211. SDN Okuru dedi ki:

  benim bilgisayarım dünyanın en akıllı bilgisayarıdır beni anlıyabilecek kapasitede gelişmiştir kendim aldım bunu ben bana benziyor olmasınmı

 212. SDN Okuru dedi ki:

  Sizin varya Adamsınız adam 😀

 213. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler…harika. tek sorun formata göre aratma olduğundan, geri yüklenenleri tekrar düzenlemek gerekiyor.

 214. SDN Okuru dedi ki:

  videonun uzerındekı programa tıklarken ındırmek ıcın buraya tıklayın dıyor ordan da ındıre bılırsınz

 215. SDN Okuru dedi ki:

  süper bir program,teşekkürler:))

 216. SDN Okuru dedi ki:

  Allah ne muradın varsa versin . Her tuttuğun altın olsun çok sağol vallaha yaşa ya yaşa helal sana be

 217. SDN Okuru dedi ki:

  merhaba arkadaslar bir ipone 4 danimarkadan gelmis benim icin sim kart okumuyor nasil aca bilirim lutfen acil arkadaslar cevap bekliyorum

 218. SDN Okuru dedi ki:

  allah razı olsun lo sizden :D:D

 219. SDN Okuru dedi ki:

  pc nizi yakıp kül haline getirmediğiniz sürece silinen dosyaları kurtarmak mümkün polis bilişim şubesi bu şekilde bir çok belge elde etmek tedir

 220. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten güzel bir program ve işime çok yaradı. Yapımda ve yaında emeği geçenlerin ellerine sağlık…

 221. SDN Okuru dedi ki:

  Süper bir program emeğinize sağlık

 222. SDN Okuru dedi ki:

  resimleriniz silindiyse pixfix diye program sayesınde kurtarırsınız 😀

 223. SDN Okuru dedi ki:

  yanlışlıkla ses dosyasını sildim bunu nasıl geri yükleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim

 224. SDN Okuru dedi ki:

  eyvallah aga çok saol.

 225. SDN Okuru dedi ki:

  fotoğraf makinesinin hafıza kartındakileri bilgisayradaki dosyaya yü***** ama hem hafıza kartındaki hem de bilgisayradaki klasördeki tüm resimler silindi..nasıl oldu bilemiyorum kopyalrının da silinmesi..resimlerimi nasıl kuratarabilrim…ACİL

 226. SDN Okuru dedi ki:

  Bu Program hiçbir işe yaramıyor

 227. SDN Okuru dedi ki:

  windovs 8 de işe yarıyo mu acaba

 228. SDN Okuru dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER,GERÇEKTEN İŞE YARADI…

 229. SDN Okuru dedi ki:

  yaa preoremsız varmı ?

 230. SDN Okuru dedi ki:

  biri bana yardım etmek istermi ben proğramı kurdum ama bilğdada,havıza kartındada sillinen foto nasıl alcağımı bilmyorumm yardım bekliyorummmmmm

 231. SDN Okuru dedi ki:

  program parayla birader

 232. SDN Okuru dedi ki:

  Çok sevdim bu siteyi negüzelmiş…. Yardım ettiğiniz için teşekkü*****
  🙂 🙂 🙂

 233. SDN Okuru dedi ki:

  Sizce iyi programmı beyler yardım

 234. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar çok teşekkürler arşivim yanlılıkla silmiştim geri getirdim sağolun

 235. SDN Okuru dedi ki:

  5 yıldır özenle biriktirdigim fotoları tek bir anlık yereldik d yi biçimlendir hatası ile gitti morallerim çok kötü inşallah işe yarar bu program yoksa ben 2-3 hafta kendime gelemem şu an tarıyor çok kötüyüm şu an ya her yolu denedim sistemi geri yükledim gelmedi diskdigger diye bi program kullandım oda buldu ama lisans istiyo yüklemek için tek umudum recuva kaldı artık inşallah işe yarar

 236. SDN Okuru dedi ki:

  peki çok önceden flash daki silinen dosyaları geri getirme şansımız varmı acaba

 237. SDN Okuru dedi ki:

  Lütfen bir şey sormak ***** miyim?

  Bilgisayarıma format attırdım.Şimdi masaüstüne bir program yüklesem ,Antivirüs yüklediğimde bilgisayar açılıp kapanı***** ***** bir çare lütfennnnnn!Ne yapmalıyım?Bilenler yazsın kısa sürede………………

 238. SDN Okuru dedi ki:

  Ben bir şey sormak istiyorum…
  Ben bilgisayarıma format attırdım.Sonra antivirüs yükledim avastı.Sonra yüklenince avast kendini denemek için bilgisayarı açıp kapıyor ya öyle yaptı.Bir baktım açılınca avast silinmiş.Bunun çaresi nedir?Bilgisayarıma ne yapmalıyım? Lütfennn cevap yazınnnn……

 239. SDN Okuru dedi ki:

  allah razı olsun gerçekten çok başarılı program işime yaradı çok saolun

 240. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekkürler, konu açılalı neredeyse 5 sene olmuş ama hala aktif. Yedek almam gereken asıl dosyaları eski yedek diyerek sildim sonradan aklım başıma geldi. Gayet faydalı bi program. Linkler çalışıyor ve virüs yok.

 241. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun O Kadar Gündür Boş Sitelerde Dolaşıyorum

 242. SDN Okuru dedi ki:

  anlamadım

 243. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayara format attırdım. format attırmadan önce bazı resimleri silmiştim onları geri getirmem mümkün mü??????

 244. SDN Okuru dedi ki:

  deniyorum

 245. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar 450 tane şarkım flash bellekten silindi kurtardım ama şarkılar birbirinden alakasız çakıyo lütfen yardım edin bana LÜTFEN 🙁

 246. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun arkadaşın hafıza kartını silmiştim yanlışlıkla hepsini geri yüklediiiim :))

 247. SDN Okuru dedi ki:

  valla benim mount blade diye oyunum vardı oooo kadar güzeldiki bii baktım silinmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ben dedimki napacam!!?? ben oyun olmazsa geberipp giderim laann ama recuve inşalah kurtarın nolur nolur nolur………

 248. SDN Okuru dedi ki:

  PROGRAM ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜRLER

 249. SDN Okuru dedi ki:

  lütfen biri bana yardım etsin dün şifre programı olan bcarchiveden yanlışlıkla bir dosyamı sildim içinde excel ve word dosyaları vardı geri getiremiyorum yardım edin lütfen çok önemlilerdi benim için

 250. SDN Okuru dedi ki:

  bc archive den yanlışlıkla sildiğim bir dosyayı geri getiremiyorum lütfen yardım edin. recuva geri getirmedi nasıl getireceğim

 251. SDN Okuru dedi ki:

  hiç bi işe yaramıyo

 252. SDN Okuru dedi ki:

  dosyaların filtreye uymadığını söylüyor yardım edin lütfen

 253. SDN Okuru dedi ki:

  SD karttan bilgisayara resim yüklerken hata oluştu yazdı ve bilgisayar kapandı karttaki resimleri yarısı silinmiş kurtarma sansım var mı ? çok önemli? lütfen birisi bir cevap versin ? noooluuuurrr yardım edin ?

 254. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkü***** ödevimdi bu slayt :))

 255. SDN Okuru dedi ki:

  allah razı olsun

 256. SDN Okuru dedi ki:

  Ben bellek kartımı tabletime takınca bellek kartı icindeki videos ve images kısmı komple gitti müziklerim duruyor kurtarma sansim var mi?

 257. SDN Okuru dedi ki:

  en güzeli IObit

 258. SDN Okuru dedi ki:

  ellerine sağlık dostumm

 259. SDN Okuru dedi ki:

  ALLLAH RAZI OLSUN YAPANDAN NETE SUNANDAN DA

 260. SDN Okuru dedi ki:

  tamam da programı kurduktan silinen resimleri geri getirmenin ne anlamı var. O şekilde resimleri buluyor ama silinmiş resimleri bu programı kurduktan sonra arattırınca bulamıyor

 261. SDN Okuru dedi ki:

  vala bu programı yapanlara bağış yapalım

 262. SDN Okuru dedi ki:

  benimde başıma geldi yanlışlıkla sildim 2 gün uğraştım paralı olanlar var resmi gosteriyor fakat geri yüklemiyor 80-90 tlpara istiyor fakat bu recuva ve piriform un programları sayesinde

 263. SDN Okuru dedi ki:

  işe yaramıyor. tam sürümler onca programa rağmen geri getirmiyor. buluyor ama kurtarmıyor. kurtardığı dosyayı da açmıyor. zaman kaybı bence

 264. SDN Okuru dedi ki:

  ÇOK SAĞOLUN MÜKEMMELL BİR PROGRAM

 265. SDN Okuru dedi ki:

  tesekurler
  kardes beni buyuk dert den kurterdin

 266. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba
  Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var bilgisayarıma sunucumuzdan sitelerin yedeklerini almıştık bir klasörün içine ***** uzantılı şuan bu yedeklere ulaşamıyorum ve yedekleri bulmam lazım yedekleri aldıktan belli zaman sonra bilgisayara format attım yedekleri masaüstündeki klasörden silmedim bu yedekleri nasıl gerigetirebilirim çeşitli geri getirme programları kullandım ama hiçbiri işe yaramadı bu programlar sanırım geri dönüşüm kutusuna atılanları geri getiriyor bu konuda nasıl çözüme ulaşabilirim neredeyse denemediğim program kalmadı diye bilirim ne yapabilirim bu veriler benim için çok önemli

 267. SDN Okuru dedi ki:

  ellerinize saglık gerçekten işe yarıyhor allah razı olsun

 268. SDN Okuru dedi ki:

  sperrrrrrrrrrr

 269. SDN Okuru dedi ki:

  işe yararsa gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz

 270. SDN Okuru dedi ki:

  kardeşim eger pc yi resetlediysekde ckurtabilir miyiz_?

 271. SDN Okuru dedi ki:

  allah razı olsun kardeş cok saol

 272. SDN Okuru dedi ki:

  teşekürler

 273. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba, yardım edin lütfen,ben biraz önc bir dosya sildim. Recuva yada recoverdan aratıyorum ama exe dosyası olarak çıkıyor aramada. Zaten ben silerken virüs programı direk olarak gizlemiş o dosyayı. Gizli dosyaları gösterden buldum, başka dosya sileyim derken onu silmişim. Geri getirebilir miyim, arkadaşın flaşında virüs vardı ve çalışmasını benim flaşa atmıştım, sile sile onu sildim, çok önemli, lütfen yardım edin.

 274. SDN Okuru dedi ki:

  Az önce programı kullandım bütün sildiğim dosyaları kurtardım yemin ederim çok şaşırdım,mükemmel bir şey,çok sağ***** silmez zaman geçmeden kullandım programı,belki çok zman geçse kurtarmayabiliyor olabilir.

 275. SDN Okuru dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok işime yarayacak

 276. SDN Okuru dedi ki:

  eğer gerçekten bulabilirse size çok dua edicem hakiketten bnm için çok değerli resimlerim silinmiş 🙁

 277. SDN Okuru dedi ki:

  arkaşdalar ben 2 hafta önce bnm için çok değerli resimler büyüklerimin resimleri yani silinmiş nasıl olduysa onları bilgisayara 2 en fzla 3 hfta önce attm onları bulabilirmiyim bu prgramla bu mümkünmü

 278. SDN Okuru dedi ki:

  ben orhan recuvayı cıkaran herkese tesekkurler cok sagolun benı gercekten buyuk bır dertten kurtardınız gercekten nasıl tessekkur edecegımı bılemıyorum cok sagolun kurtarmak ıstedıklerımı kurtardım

 279. SDN Okuru dedi ki:

  harika b,r program ya:))))

 280. SDN Okuru dedi ki:

  Virus bulastirmaktan baska bir ise ***** kuraalim dedik virus yedik.

 281. SDN Okuru dedi ki:

  bu ne la ?

 282. SDN Okuru dedi ki:

  Yanlışlıkla 80 resim sildim program sadece 1 tane buldu yani palavra bir program

 283. SDN Okuru dedi ki:

  ***** sonsuz teşekkürler iletiyorum.
  onların sayesinde çok rahatladım yanlışlıkla sildiğim dosyalar benim için çok önemliydiler zaten programda gayet başarılıydı.

 284. SDN Okuru dedi ki:

  hiç bişey bulmadı bu nasıl program

 285. SDN Okuru dedi ki:

  Helal olsun bea sizin sayenizde sildiğim dökümanı kurtardım

 286. SDN Okuru dedi ki:

  ben clenar ile sildikten sonra geri almam gereken birşey vardı o da gitti cleaner’a temizle diyince geri gelirmi ???

 287. SDN Okuru dedi ki:

  allah ne muradınız varsa versin allah razı olsun 2006 daki resimlerim gitmişti ama hemen geri geldi harikasınız mükemmelsiniz süpersiniz ve daha diğer ne kadar övücü söz varsa hepsi sizsiniz çok sağoluuuuuunnnnnnnn 😀

 288. SDN Okuru dedi ki:

  ilk önce başka bir kurtarma programıyla dosyalarımı kurtardım fakat videolarımın çoğu açılmı***** sonra recova yı denedim ama sonuç alamadım ne yapmalıyım

 289. SDN Okuru dedi ki:

  çok saaooll…

 290. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisarayı açtığımda kilitlendi kapatmak için fişlerini çektim b.saray açıkdığında 2 klösörüm yok nereye gider bunlar uğraştık ama 2009 dosyası geliyo 2012 yok ne yapmam gerekiyor kütfen yardımcı olurmusunuz.

 291. SDN Okuru dedi ki:

  işime yaramadı

 292. SDN Okuru dedi ki:

  bnim kantırımı babam sildi bidaha buladmadım

 293. SDN Okuru dedi ki:

  nereden indiriliyor

 294. SDN Okuru dedi ki:

  valla cok iyi ama ben fotograf kurtardım pc de tek disk odugu ıcın flash bellege kurtardım bazı fotolar bozuldu ama bukadarına da şükür

 295. SDN Okuru dedi ki:

  vallaha çalıştı çok güzel öneririm

 296. SDN Okuru dedi ki:

  çok sağolun çok güzel bi program yapmışsınız

 297. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler. gerçekten büyük bi azardan kurtardınız beni::)

 298. magoria dedi ki:

  Çok teşekkürler

 299. SDN Okuru dedi ki:

  cdler ise yarar mı?

 300. SDN Okuru dedi ki:

  işe yararsa çok dua edicem size

 301. SDN Okuru dedi ki:

  yalnız bende yalnızca c surucusu var napıcam?

 302. SDN Okuru dedi ki:

  abizim ben ana klasorleri sildm de bilgisayarım ag balantları felan oansıl

 303. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler elinzize sağlık 🙂

 304. pelin123 dedi ki:

  ses kayıt cihazımdan yanlışlıkla kaydı sildim nasıl geri getirebilirim çok önemli

 305. SDN Okuru dedi ki:

  ses kayıt cihazından yanlışlıkla kaydı sildim nasıl geri getirebilirm çok önemli

 306. SDN Okuru dedi ki:

  sanırım işe yaradı teşekkürler recuvaaaaa

 307. SDN Okuru dedi ki:

  Hepsini geri getiriyomu bu? Seri cevap verin lütfen

 308. SDN Okuru dedi ki:

  resimleri kurtardıgımız halde resimler göremiyoruz farklı resimler çıkıyor napabiliriz.

 309. SDN Okuru dedi ki:

  Çok Sağolun Deniyorum Bakalım Olacak mı?…

 310. SDN Okuru dedi ki:

  telefonumun hafıza kartında ki bilgilerimi kurtarmaya çalışıyorum eger kurtarırsa mükemmel ötesi bir program ***** kurtaramazsa zaten mükemmel :)) emege saygılar. ellerinize saglık adminim..

 311. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba 6-7 ay once silinen resimleride bulabiliyor mu program lütfen yardım …

 312. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba 6-7 ay once silinen resimleride bulabiliyor mu

 313. SDN Okuru dedi ki:

  slm arkadaşlar 2 sene önce pc’mde silinen bir resme ulaşmam lazım ancak aylardır bütün programları denedim bir türlü sonuç alamadım bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı yada geri o resmi geri getirme gibi bir imkanım söz konusumu

 314. SDN Okuru dedi ki:

  İşe yaradı. Teşekkürler.

 315. SDN Okuru dedi ki:

  NERDEN İNDİRECEZ BE

 316. SDN Okuru dedi ki:

  mrb bnm aiylem bilgisayrmda facebooku kaldrmş sayfsna girmyrm nasl geri girblrm yardmcı olrmsnz lutttfffnnnn nolr 🙁 yerdm edn bna

 317. SDN Okuru dedi ki:

  ben böyle birşey görmedim valla yapanlardan paylaşanlardan allah razı olsun resmen iş hayatımı kurtardı.Çok mühim dosyamı dalgınlıkla silmişim geri geldi valla dünyalar benim oldu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 318. SDN Okuru dedi ki:

  Super meat boy diye bir oyun indirmiştim çalışmadığı için sildim ama çalışmasının yolunu bldm recuva indirdim ama bulamıyorum o dosyayı ?

 319. SDN Okuru dedi ki:

  YA ADMİN BENİM KARŞIDAN YÜKLEMELER DOSYASI SİLİNDİ GERİ GETİREMİYORUM Bİ YARDIMCI OLURSAN ÇOK MAKBULE GEÇER

 320. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten işini iyi yapan bir sitesiniz çok teşekkür ederim

 321. SDN Okuru dedi ki:

  ne olur bana cevap verin geridönüşümde bulunan son yerler diye bir yer var resimlerim klasör içinde gizli idi ama o bölümde görünce görünmesin diye sildim ama bütün resimlerim gitti nasıl kurtarıcam yardım edin lütfen anlattığınız bütn oprogramları denedim ama geri gelmiyor

 322. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar lütfen bana yardım edin şifreli bir klasör yaptım ve sonra geri dönüşüm kutusunu temizlemek için baktığımda son yerler diye bir alana girdin ve benim şifrelemiş olduğum klasörüm orda görüküyordu gözükmesin diye son yerler adlı bölümden sildim kendi şifreli dosyama girdiğimde bütün resimlerim tamamen gitmişti ne kadar program indirdi isem geri getiremedim bana yardım edermisiniz

 323. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar bende 10 dk önce d deki bütün fotoğrafları kalıcı olarak geri dönüşüm kutusundanda sildim ancak recuva bende yüklü değildi şimdi yüklesem recuva önceden sildiklerimi getirebilir mi lütfen yardım ediin..

 324. SDN Okuru dedi ki:

  silinen resimleri nasil geri ala bilirim

 325. SDN Okuru dedi ki:

  silinen sekilleri axtariram

 326. SDN Okuru dedi ki:

  bişey sorcam.. şimdi videoda önce programı kurdun sonra dosyayı sildin.. peki ben şimdi dün sildiğim dosyayı bugün geri getirmek istiyorum ve dün bu program yoktu bende ama bugün var.. yinede kurtarabilirmiyim dosyayı ?

 327. SDN Okuru dedi ki:

  ya ben nasıl yapacağımı bilmiyorum yükledim fakat formap çekildi pc ye ondan mı bulamıyor bunun çaresi varmı

 328. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler

 329. SDN Okuru dedi ki:

  Meraba,ben vinn ***** program yuklersem ucret geliyor mu?(orn:bearshare)

 330. SDN Okuru dedi ki:

  ben power pointten bir slayt yaptım sildim ynlışlıkla hangi seçenekleri tıklıycaz taratırken yardım eder misiniz

 331. SDN Okuru dedi ki:

  Çok teşekkürler ***** bilgisayar aldık.Flash belleğe yüklediğim 3 yıllık dosyam vardı.Herşeyim iç***** bilgisyara yüklemeye kalktım.Eset antivirüs sildi dosyayı sizin sayenizde buldum dosyamı kurtardım.Çok teşekkürlerrrr

 332. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim yanlışlıkla sildiğim dosyayı geri getirdim.

 333. SDN Okuru dedi ki:

  slm arkadaslar ben yazin türkiyedeyken baya bir resim cektim kardesim telefonumdaki tüm resimleri sildim onlari nasil geri getirebilirim yardimci olabilirmisiniz bana lutfen

 334. SDN Okuru dedi ki:

  saolun

 335. SDN Okuru dedi ki:

  Aradığım şeyi bulamadı gereksiz şeyleri buldu hep

 336. SDN Okuru dedi ki:

  ben bilgisayara format attım tüm dosyalar silinmiş d ye atmayı unuttum tekrar nasıl getirebilirim böyle bi şansım var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim …

 337. SDN Okuru dedi ki:

  7 Kez FormatLanmis Bilgisayardan Bile Eski Dosyalar Cikartmak Mumkundur .

 338. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 339. SDN Okuru dedi ki:

  faceden sildiğimiz fotoları da geri getirebilir miyiz acaba laptopum çalındı ve bütün fotolarımı da silmiştim faceden şimdi hiçbir foto yok maalesef 🙁

 340. SDN Okuru dedi ki:

  Program ıyı ama cozemedım hayla aradıgımı bulamadım ?

 341. SDN Okuru dedi ki:

  Sildiğimi unuttuğum dosyaları bile kurtardım.
  Teşekkür ederim.

 342. SDN Okuru dedi ki:

  format atıldığındada geçerlimidir geri alma işlemi

 343. SDN Okuru dedi ki:

  Ellerinize sağlık süper çalışmalarınız Allah razı olsun

 344. SDN Okuru dedi ki:

  ben şuan masa üstünden resimleri sildim geri nasıl getirebilirim hiç bir yerde yok

 345. SDN Okuru dedi ki:

  1) silinen dosya sayisi o kadar cokki, geri getirmek istedigim dosyayi bulamiyorum.

 346. SDN Okuru dedi ki:

  program ekle veya kaldırdan kaldırdım

 347. SDN Okuru dedi ki:

  saolasın kardesim allah razı olsun

 348. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekürler süper bişey gerçekten müteşekirim

 349. SDN Okuru dedi ki:

  çok güzel olmuş

 350. SDN Okuru dedi ki:

  şu an yıllarımın emeği olan tezimi kurtardım sayende ağlayacaktım resmen.. bin kere teşekkürler…

 351. SDN Okuru dedi ki:

  Tam 3,5 ay önce eşimin kazayla sildiği ve artık ümidimi kestiğim resimlerim muziklerim videolarım hepsini bu programla geri aldım gece gece taktım kafaya silinenleri internette gezerken bu programı gördüm indirdim kurdum videoda anlatılan şekildede aramayı yaptırdım inanın mutluluktan ölebilirim ve şuan yazarken harflerin yerini karıştırıyorum heyecandan.. Çok ama çok teşekkürler..

 352. SDN Okuru dedi ki:

  en kısayol başlata tıklayın.ara butonuna sistem geri yükleme yazın ve sistemi programın daha silinmediği güne alın 😛 🙂 bEkO

 353. SDN Okuru dedi ki:

  gerçekten teşekkur ederim

 354. SDN Okuru dedi ki:

  BEN KURDUM FAKAT İSTEDİĞİM DOSYALARI GERİ GETİREMEDİ 🙁

 355. SDN Okuru dedi ki:

  kardeşim progran vıruslu vıruus adı da bu *****

 356. SDN Okuru dedi ki:

  indirdigim foto dosyalarini acamiyorum

 357. SDN Okuru dedi ki:

  cemo…..ben kurdum her çeşit dosyayı bulup çıkartıyo resim belge vb…ama hepsi için kurtarılır diyemem zaten pogramda uyarı veriyor mikemmel kurtarılamaz falan diye eğer dosyayı sileli çok zaman geçmediyse kurtarma şansınız yüksek…bir flash bellekden çalıştırılması daha uygun oluraksi takdirde mükerrer dosya kayıtları bilgisayarınızı yorabilir…hiç yoktan iyi bence ..

 358. SDN Okuru dedi ki:

  Silinmiş bir dosyayı buldum kurtardım fakat dosya açılmıyor. Sebebi ne olabilir? Nasıl açabilirim? 644mb büyüklüğünde mp4 formatında bir dosya (not porn). Yardımcı olursanız sevirim..

 359. SDN Okuru dedi ki:

  link geç açılıyor

 360. SDN Okuru dedi ki:

  of sapık ya bu program yaaaaaaaaa:(((((:(((((

 361. SDN Okuru dedi ki:

  Allah bu programı yapandan razı olsun… milyonlarca lira kazansın bu işlerden… allah ne istiyorsa gönlüne göre versin…. ben ki dinsiz imansız adamdım; bu adam sayesinde imana geldim. o kadar program aradım taradım, tesadüf buldum. işime de yaradı.
  Yurt dışında ses kayıtları yapmıştım. Bir daha hayatta görüşemeyeceğim adamlar… yanlışlıkla ses kayıt cihazından sildim, ama bu program sayesinde tekrardan buldum.
  eeeyyyy bu programı yazan zat-ı muhterem; allah senden razı olsun..
  buraya ekleyenin de gözlerinden öperim. teşekkürler kardeşceğizlerim.

 362. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar 8 gb büyüklüğünde ziplenmiş parça videolar klasörüm gitti 🙁 paralıda olsa bi program önerin lütfen yaa.. yardımcı olurum ben sana diyen varsa arkadaşlar sporteachh@***** u eklesin lütfennnn

 363. SDN Okuru dedi ki:

  C YE FORMAT ATILIRKEN D YEDE FORMAT ATILMIŞ TÜM DOSYALAR GİTTİ 1 AY DOSYALARIN GERİ DÖNDRULMESİ İÇİN BEKLEDİM GERİ DÖNMEYNCE KAFALARINA GÖRE DYE MUSİK DOSYALARI YUKLEMİŞLER .BU PROGRAM GERİ DÖNDUREBİLRMİ D DEKI MÜZİZK ARSİVİM COK DEĞERLİYDİ BENİM İÇİN ??

 364. SDN Okuru dedi ki:

  inş işime yarar

 365. SDN Okuru dedi ki:

  Ustam ALLAH senden razı olsun çok işime yaradı hayatımı kurtardın saolasın çok teşekkür ediorum 🙂

 366. SDN Okuru dedi ki:

  güzel bir program herkese tavsiye ederim

 367. SDN Okuru dedi ki:

  recuva hikaye… sadece belirli bir kaç veri türünün az bir parçasını getiriyor. Bir harddiske binlerce format at bütün verileri yinede alabilirsin…bir insanın ömrü 8 GB harddiski doldurmaya yetmez….Binlerce kez yükleyip format atabilirsin ve bu veriler asla silinmez.. hepsi kalıcıdır… verilerin hepsi partitonlarda saklanır… formatlanmış PC lerden şimdiye kadar alamadığım veri kalmadı… Ama Veri kurtarma sanıldığı kadar kolay değil.. özellikle bozulmuş dosyalardan, onlarıda hex kodlama adreslemesiyle tamamlayarak kurtarabilirsin.. iyi bir yazılımcı ve elektronik müh. arkadaşlar bilirler adreslemenin nasıl zor bir iş olduğunu.. Siz siz olun içinde özeliniz olan hard diskleri satmayın… kullanmayacaksanız un ufak edin ve atın… bozulmuş, yanmış harddisklerden veriler kolaylıkla alınabiliyor.

 368. SDN Okuru dedi ki:

  Ben hem recuva hem R_Studio hem de easus data recovery kullandım.R-Studio için mecburen lisans yoksa crack zaten ***** denemede ancak 64 Kb dosyalar kurtarılı***** iyi fakat daha amatör.En güzeli easus data ***** dosyaları ayıklamak çok iş ama raw’a dönüşmüş kayıp dosyaları yani shift delete veya geri dönüşümden silinenleri isimle olmasa da en iyi ve en çok o kurtarı***** verileriniz önemliyse ya pro yardım alın,gebzede bir arkadaş yardımcı oluyor ya da r studo lisansı alın.Saygılar. M.Kürşat ÖRDEK

 369. SDN Okuru dedi ki:

  Merheba,birinci:bu Recuva yi ***** sitesinden alabilirsiniz, ikinci: Piriformun sitesinde Ccleaner, Cpeeccy, Deffragler gibi bedava programlar ***** recuvadan kat -kat daha iyi bedava bir program var: PandoraRecovery, Internette sitesinde her seyler ***** selamlar.

 370. SDN Okuru dedi ki:

  teşekürler kardeşim

 371. SDN Okuru dedi ki:

  HAY ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLER ÇOK İŞİME YARADI BE ÇOK SAOLUN

 372. SDN Okuru dedi ki:

  Video falan yok yavv

 373. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaslar ben telefonumda girmis oldugum internet sitelerini geri

  Arkadaslar ben telefonumda girilmis olan internet sitelerini tabiki silinmis olanlari geri getirmek istiyorum ne yapmaliyim

 374. SDN Okuru dedi ki:

  programı kurmadan once silinen doslar sanırım geri getiremiyor !

 375. SDN Okuru dedi ki:

  format atıldılya gelirmi

 376. SDN Okuru dedi ki:

  tesekkurler

 377. SDN Okuru dedi ki:

  Çok güzel bir program hatta güzelinde ötesi mükemmel gerçekten çok teşekkürleer (((:

 378. SDN Okuru dedi ki:

  valla bravo gecmisi geri getirdi

 379. SDN Okuru dedi ki:

  Allah razı olsun valla çok işime yaradı.

 380. SDN Okuru dedi ki:

  Çok teşekkür ederim gerçekten işe yaradı tam 257 tane kendime ait eğitim videolarımı ve bir o kadar max dosyamı geri getirdi böyle bir paylaşımdan dolayı sizleri böyle güçlü ve hızlı bir program yazdıklarından dolayı da recuva ‘ yı tebrik ediyorum.
  Yapamadım edemedim diyenlere gelince ne diyeyim …yorum yok selamlar betho

 381. SDN Okuru dedi ki:

  Bunla Yaptımmı Garip Garip Dosyalar Olarak Geliyolar Baska Program Yokmu ?

 382. SDN Okuru dedi ki:

  tatil resimlerimi yanlışlıka fotoğraf makinasının hafıza kartından cut yaptım pc de açtığım yeni dosyaya yapıştır dedim fakat bu arda pc hafızasında yer olmasığından bir kısmını yetersiz disk alananı diyerek ***** programı indirdim pc de aradım üzerine bişeyler yazıldığı için kurtaramadı fakat pc ye fotoğraf makinasının hafıza kartını takarak sorgulattım ve kurtardım bütün ***** ÇOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM.BU PROGRAM HARİKA .HEMDE ÜCRETSİZ.

 383. SDN Okuru dedi ki:

  işte o adam 2. tıklamada çıkan kişi

 384. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler beni 4 gb indirmekten kurtardınız

 385. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten saolun çok işime yaradı pc deki herşeyim silinmişşti ama şimdi geri geldi çok saolun…. 🙂

 386. SDN Okuru dedi ki:

  zuma oyununu tekrar geri istitorum

 387. SDN Okuru dedi ki:

  Allah sizden razı olsun… Mükemmel bir program

 388. SDN Okuru dedi ki:

  sınırsız ise yansımaz. Sınırlı isede yansıdgını hissetmessin sonucta 3 mb program 🙂

 389. SDN Okuru dedi ki:

  indirirsek bu internet faturasına yansarmı acaba

 390. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar kızılayda 4m bilgisayar var verileriniz

 391. SDN Okuru dedi ki:

  bulamadı!

 392. SDN Okuru dedi ki:

  biri çok pahalı yazmış 🙂

  arkadaşım ücretsiz bu program ne pahalısı 🙂

 393. SDN Okuru dedi ki:

  ya ama çok pahalı ..

 394. SDN Okuru dedi ki:

  müziklerimi sildim yanlışlıkla isimle parça uymuyo çorba oldu hepsi ne biçim program bu. ümitlenmiştim geri gelicek diye

 395. SDN Okuru dedi ki:

  100 hatta hangi numara varsa onu yazalim süper bir sey

 396. SDN Okuru dedi ki:

  ya hala qelmedii önizleme yok diyo napcam ben ya :S

 397. SDN Okuru dedi ki:

  silinen resimlerimi nasil geri ala bilirim yardimci olurmusunuz arkadaslar

 398. SDN Okuru dedi ki:

  selam arkadasim ben yanlislikla dosyamdaki resimlerimi silmisim cop kutusundanda silmisim simdi nasil geri ala bilirmiyim yardimci olurmusunuz

 399. SDN Okuru dedi ki:

  sildigim sohbetleri geri
  istiyorum

 400. SDN Okuru dedi ki:

  program çalıştı kurtardı dosyaları ama resimleri açmıyor formatı değişmiş yada yetkili değilsinz uyarısı çıkıyor resimleri açamazmıyım kurtarıldı ama açamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor

 401. SDN Okuru dedi ki:

  dügün resimleri

 402. SDN Okuru dedi ki:

  Yeni sildiğim bir ses dosyasını programla tarayınca bulamadım. yaklaşık yarım saat önce yanlışlıkla sildim ne yapmalıyım

 403. SDN Okuru dedi ki:

  Harika ötesi Nero yu yüklerken documan setting de bulunan tüm dosyalarım silinmişti bir kaç bin foto yüzlerce müzik ve bir kaç yüz video hepsi bu program sayesinde % 95 hepsi geri kurtardım emegi geçenlere çok teşekkür etmek isterim sagolun program türkçe ve kullanımı çok kolay süper ötesi tavsiye ederim herkese en azından indirin ve bir yerde bu program dursun derim görüntülü anlatımıda var

 404. SDN Okuru dedi ki:

  aga ALLAH seden binkre rzı olsun ben buyuk dertten kurtardın

 405. SDN Okuru dedi ki:

  silinen dosyalarım geri geldi fakat açılmıyor lütfen yardımcı olun

 406. SDN Okuru dedi ki:

  af ama neden ya :/

 407. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler sağul

 408. SDN Okuru dedi ki:

  BÜYÜK BİR YÜKTEN KURTULDUM. MÜZİK ARŞİVİMİ YANLIŞLIKLA SİLMİŞTİM GERİ GETİRDİM. TEŞEKKÜRLER EMEĞİ OLANLARA

 409. SDN Okuru dedi ki:

  inşallah işe yarar yoksa ekleyeni ii anacağım 🙂

 410. SDN Okuru dedi ki:

  büyüksünüz hocam..

 411. SDN Okuru dedi ki:

  Ben telefonun bellek kartındaki fotoları bilgisayara atmaya çalışırken silmiş***** geri getirebilir miyim acaba??

 412. SDN Okuru dedi ki:

  program dosyaları buluyor ama geri getirmiyor direk sahibine gönderiyor belgeleriniz bu programı yapana gidiyor tam bir hacker işi tahminimce

 413. SDN Okuru dedi ki:

  silinen müziklerimi kurtardım fakat dosya ismi ile çalan şarkı alakasız çıkıyo nasıl oluyorsa anlamadım saçma. beğenmedim!!!!!!!!!

 414. SDN Okuru dedi ki:

  allah gerçekten soylüyorum bu programı bulandan yada yapandan razı olsun gerçekten beni çok ama çok büyük bir sıkıntıdan kurtardı gerçekten inanmıyordum ama denedim oldu gerçekten….

 415. SDN Okuru dedi ki:

  kardeş eline yüreğine sağlıkk çokk güzell birr proğramm kulandımm dediğin gibi silinen nekadar dosya resim proğram video varsa hepsi gerii geldii ama şimdii onları acmaya calıştığımda bozuk dosya yada bu boyut desteklenmiyorr diyorr bununn içindee birr çözümünn varsa söylermisinn söylersen çok sevinirim

 416. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba, ben sistem geri yükleme yaptım ama bu şekilde belgelerimin içindeki dosyalara ulaşamadım… şimdi recuvayı denicem ama başarılı olur mu bilmiorum… bana yardımcı olabilirseniz sevinirim…

 417. SDN Okuru dedi ki:

  çok tşk süper birşey

 418. SDN Okuru dedi ki:

  1 SENE ÖNCE SİLDİĞİM RESİMLERİ GERİ GETİREBİLİRMİYİM?

 419. SDN Okuru dedi ki:

  Yaa olmuyor resmen yalan yaa

 420. SDN Okuru dedi ki:

  sagol çok faydalı bir yazılım digerlerine bakarak free olması çok iyi

 421. SDN Okuru dedi ki:

  Merhabalar ben arif,Bu programı Kurmadan Önce moral olarakda sıfırlanmış bir halim vardı..program sayesinde Fotoğraflarımı buldum ve şimdi Çok mutluyum..
  Teşekkürler..

 422. SDN Okuru dedi ki:

  masa üstüm kayboldu nasıl geri alabilirim

 423. SDN Okuru dedi ki:

  @ a geldiğinde hata veriyor,***** nedir,nasıl çözebilirim?

 424. SDN Okuru dedi ki:

  peki temp klasöründe duran bir şeyi silersek geri getirme imkanımız oluyor mu

 425. SDN Okuru dedi ki:

  2 format önceki dosyamı kurtardım çok teşekkür ederim….

 426. SDN Okuru dedi ki:

  çok çok sağolunn bu programı eklediğiniz için bana çok makbule geçti sildiğim dosyaları getirdim bi kez daha çok teşekkür ederim

 427. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekkurler arkadasım sayende yanlışıkla sildim dosyalarımı kurtardım 😀 ellerine saglık…

 428. SDN Okuru dedi ki:

  sprrr

 429. SDN Okuru dedi ki:

  bu programı bulandanda yükleyendende Allah razı olsun,

 430. SDN Okuru dedi ki:

  mükemmel program elinize sağlık

 431. SDN Okuru dedi ki:

  kardeS aLLah siZden razı oLsunn.. . ymn ediyorum 5 .5 gB müzik arşivim qiTmşti xS. yaLnşLkLa eLm şifTTykn sLdm dedm bTtm bunu bLdm kurtardm hepsini çok çok çok tşk ederMmmm

 432. SDN Okuru dedi ki:

  yvz
  recuva dan dosya silmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 433. SDN Okuru dedi ki:

  PROGRAM İÇİN ÇOK TEŞEKÃœRLER İSTEDİĞİM TÃœM VERİLERİ KURTARDIM NE DİYEYİ ALLAH RAZI OLSUN NEREDEYSE TÃœM DANİMARKA HATIRALARIM BİR TIKLA BİDİYODU

 434. SDN Okuru dedi ki:

  HELAL OLSUN ULENNNNNNN

 435. SDN Okuru dedi ki:

  recuva sewiyorum seni xDD

 436. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ediorum size inanın baya bi işime yaradı bütün eğitim videolarımı kurtardım toplam 6 dersin eğitim videosunu silmiştim internete silinen dosyaları kurtarma yazdım direk karşıma recuva çıktı inanın nasıl teşekkür edeceğimi bilemiorum 😀

 437. SDN Okuru dedi ki:

  cok tesekkur ederım.program hayımı kurtardı

 438. SDN Okuru dedi ki:

  çok güzel bi program ama sildiğim dosyaların sadece yarısını kurtarabildi. diğerlerini nasıl geri yükleyebilirim

 439. SDN Okuru dedi ki:

  süper

 440. SDN Okuru dedi ki:

  ben de bun dan 3 ay önce bayagı fotograf silmistim ancak program onları diilde dha 2 gün önce sildigim fotografları buluyor..sizce bu neden olabilir onları geri getirebilirmiyim? simdiden tesekürler…

 441. SDN Okuru dedi ki:

  cok saolun

 442. SDN Okuru dedi ki:

  çoooooooooooooooooook teşekkür ederim mutlaka deneyin. 0 garanti… hatıra fotoğraflarım wardı çok önemliydi hepsi silinmişti recuva sayesinde kurtardım…

 443. SDN Okuru dedi ki:

  Programsız da oluyor dos dan , extra programa gerek yok

 444. SDN Okuru dedi ki:

  videoda önce recycle ye gönderiyo sonra siliyo. direk shift del yaptığmdan mıdır nedir bulamadı dosyayı. koca film yaaa tekrar mı indircez şmdi :/

 445. SDN Okuru dedi ki:

  Peki Klasör leri Kurtaramıyormuyuz?

 446. SDN Okuru dedi ki:

  okadar teşekkür ediyorum size..tüm resimleri kurtardım…

 447. SDN Okuru dedi ki:

  hiç güzel bir program değil

 448. SDN Okuru dedi ki:

  helal olsun güzel program tebrik ediyorum 🙂

 449. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim ,çok işe yaradı

 450. Hatice Yazıcı dedi ki:

  çoook teşekkür ederim
  üç gündür çalıştığım projeyi yanlışlıkla silmişim, kurtuldu çok şükür

 451. Sibel Ahmet dedi ki:

  ben bu programı indirmeden önce shift deleteyle resimleri kazayla sildim daha sonra bu programı kurdum ama o resimlerden bazılarını bulabiliyorum diger tümünü nasıl bulabilirim çok acil yardıma ihtiyacım var

 452. kumandan22 dedi ki:

  Cevabınızı beklıyorum kurtardıgım dosya yesıl dı

 453. kumandan22 dedi ki:

  BEN VİDEO DOSYASI SILMISTIM PROGRAM BULDU KURTAR DEDIM KURTARDI AMA
  VIDEOYU IZLEMEK ISTEDIGIMDE HATA VERIOYOR NEDEN ????
  COZUMU NEDIR ???

 454. kumandan22 dedi ki:

  ben bir video dosyası sılmıstım programla aratıp buldum ve kurtardım. Ama videoyu ızlemek ıstedıgımde hata verıoyor ızlen mıyor neden ??
  Ve cozumu var mı ??

 455. kumandan22 dedi ki:

  ben bir video dosyası sılmıstım programla aratıp buldum ve kurtardım. Ama videoyu ızlemek ıstedıgımde hata verıoyor ızlen mıyor neden ??
  Ve cozumu var mı ??

 456. Mustafa Ulukuz dedi ki:

  ***** süper üstü sü***** teşekkür ***** sizin derdinize derman ***** çok şeyi kurtardı.sağol shift delete

 457. mrranker dedi ki:

  program win 7 sistemindede çalışıyor, çalışmaz diye düşünerek ***** sitesinden indirdim, sorunsuz şekilde animasyonu takip ettim sonuç mükemmel, silinen dosyamı anında buldu. Teşekkürler ve yapımcılarına saygılar.

 458. SDN Okuru dedi ki:

  abi süper bir programmış helal olsun size

 459. SDN Okuru dedi ki:

  ii

 460. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayarımda recuvayı nasıl bulabilirim

 461. SDN Okuru dedi ki:

  HARİKASINIZ

 462. SDN Okuru dedi ki:

  bil ben
  ben hiçbirisini aklımdaa tuutaamaadımm?

 463. SDN Okuru dedi ki:

  peki bu 1 sene geçmiş dosyalarıda geri getiriyormu acaba

 464. SDN Okuru dedi ki:

  çok güzel çok faydalı oldu sağol

 465. SDN Okuru dedi ki:

  Tşk Ederim

 466. SDN Okuru dedi ki:

  en sevdiğim filmlerği yanlışlıkla sildim

 467. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl ınıyor bu

 468. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar ccleaner denilen programla sildinz se geçmiş olsun hiç bir program geri getiremiyor boşuna kendinizi yormayın ama normal yoldan geri dönüşüm kutusunu boşalt deyip te sildiğiniz dosayaları kurtarmak için kolay vede güzel bir prog tavsiye olunur recuva

 469. SDN Okuru dedi ki:

  güzel bir program emeğinize sağlık.yalnız hala sildiğim dosyayı bulamadım.çünkü bir ton silinen dosya ***** losst dizisinin 1.parti ***** mb ***** geri dönüşüme atmış ordanda silmiş***** çalışıyor arkadaş***** indirme linkide burda zaten .videoyu izleyerek sizde yaparsınız çok ***** arada silinen dosyalar komple hdd den ***** artık herkes öğ***** arkadaş teknik yönünü anlatmış ***** sanmayınki geri dönüşümdende sildiğiniz dosyalar ***** hep kalı***** hdd orayı es geç*****.

 470. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir ***** 8 gb lık bir dizinin bütün bölümlerini silmş***** dk sürmeden hepsini geri getirdim..Deneyen arkadaşlara tavsiyem bir dosyayı sildiğinizde diğer dosyaların yerini değiştirmeyin..Eğer sildiğiniz dosyanın eski bulundugu yere veri yüklerseniz geri getirme şansınız azalı***** sonuç için sildiğiniz zaman hiçbirşey yapmadan hemen programı yükleyip verileri geri alın.

 471. SDN Okuru dedi ki:

  eyvallah emeğine sağlık…

 472. SDN Okuru dedi ki:

  TEŞEKKÃœR EDERİZ

 473. SDN Okuru dedi ki:

  geri getirme yapıyor fakat gelenler işe yaramıyor..

 474. SDN Okuru dedi ki:

  süper oldu ya valla çok saolun

 475. SDN Okuru dedi ki:

  tek kelime ile müthiş…

 476. SDN Okuru dedi ki:

  silinen resimleri kurtarınca açımıyor resimlerr

 477. SDN Okuru dedi ki:

  gerekli bir program.

 478. SDN Okuru dedi ki:

  bu porogram nerede

 479. SDN Okuru dedi ki:

  benim bilgisayarımda msn tamamen silindi napıcam

 480. SDN Okuru dedi ki:

  tesekkurler

 481. SDN Okuru dedi ki:

  HARİKASIN SAOL ABİİİİİ MMMMMMMMMMMMMMMM CANIMIN İÇİM

  S

  S

  A

  A

  O

  L

  .
  .
  .

 482. SDN Okuru dedi ki:

  mükemmelsinizz…

 483. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar kullanmadan yorum yazmayın.Ben kullandım inanın hiç bir işe yaramıyor geri getirmedi yani…

 484. SDN Okuru dedi ki:

  süppermiş

 485. SDN Okuru dedi ki:

  oofff

 486. SDN Okuru dedi ki:

  programın sunumu iyi ama parasıda iyi zaten üçretsiz olsa şaşardım??

 487. SDN Okuru dedi ki:

  maalesef işe yaramadı bende yeni sildiğim dökümanları kurtaramadı.

 488. SDN Okuru dedi ki:

  çoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tesekkrler bni büyük bir yükten kurtardınız….:saolunnnn… arkadaslar program gercekten çok iyi indirdiim diziler yanlıslıkla silnmişti..program sayeesinde hepsini buldum bnden tam 10 puannn 🙂

 489. SDN Okuru dedi ki:

  süpppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tşkür ederim herkese nasıl yükleniyor acaba

 490. SDN Okuru dedi ki:

  bu programı yapandan ve hizmete sunandan allah razı olsun.

 491. SDN Okuru dedi ki:

  BU Programı yapandan Allah razı olsun.

 492. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler çokm işime yaradı

 493. SDN Okuru dedi ki:

  bence çok güzel bir program recuva

 494. SDN Okuru dedi ki:

  nerden indiyoruz arkadasım bu programı saol

 495. SDN Okuru dedi ki:

  kardes saolasın emeğine saglık

 496. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 497. SDN Okuru dedi ki:

  2 gün önce silinmiş dosyaları nasıl getirecegimizi de anlatırmısın bi zahmet ?

 498. SDN Okuru dedi ki:

  ben bunu nası indircem

 499. SDN Okuru dedi ki:

  recuva yazılımını yüklemek paralı mı

 500. SDN Okuru dedi ki:

  bunda virüs yok değiL mi ?

 501. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 502. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler az önce yanlışlıka diziler klasörümü sildim şimdi sanırım kurtarıcam emeğinize sağlık

 503. SDN Okuru dedi ki:

  çok tşk ederim beyler saolun

 504. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekkürler

 505. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel Paylasım tesekkürler

 506. SDN Okuru dedi ki:

  msn plus kullanıyorum iletilerim bilgisayarda kaydediyor ben bu kayızları sildim şift delete kullanaraktan bunları tekrar gasıl getirebilirim

 507. SDN Okuru dedi ki:

  süper bişi acil deneme sürümüde olsa indirmek istiorum serii bi şekilde dün Shift +delete ile sildigim bi klasor var onu geri almam lasım

 508. SDN Okuru dedi ki:

  Bu Videoları İndirme Gibi Bİ yol Yok mu?

 509. SDN Okuru dedi ki:

  süper bir program ellerinize sağlık arkadaşlar

 510. SDN Okuru dedi ki:

  recuva ücretlimi acaba

 511. SDN Okuru dedi ki:

  Çok teşkkrler umarım işe yarar..

 512. SDN Okuru dedi ki:

  saolasın

 513. SDN Okuru dedi ki:

  sildiğim dosya 3 gb var onu bulamadı başka türlü kurtaramazmıyım

 514. SDN Okuru dedi ki:

  hocam bnm sildiklerimi recuva bile bulamıyor

 515. SDN Okuru dedi ki:

  geri dönüşüm değil ama d klaörü biçimlndir yapınca hdd geçmişte silinen herşeyi kurtaı yükledim az biraz getirdi bu işe yaramıoo 🙁

 516. SDN Okuru dedi ki:

  program kurulu iken silinmiş dosyaları kurtarıyor

 517. SDN Okuru dedi ki:

  işe yaramadı

 518. SDN Okuru dedi ki:

  vallaha ALLAH RAZIOLSUN EMEĞİNİZE SAĞLIK BUTUN EMEKLERIMI KURTARDINIZ

 519. SDN Okuru dedi ki:

  nerde indir yazıyo

 520. SDN Okuru dedi ki:

  peki bu program yüklenmeden önce silinenleri de getirebilir mi ??

 521. SDN Okuru dedi ki:

  olmuyo

 522. SDN Okuru dedi ki:

  benim resimleri nasıl getirebilirim

 523. SDN Okuru dedi ki:

  Çok sağolun..Bi kaç gün önce yanlışlıkla silmiştim..nasıl bulcam bi daha diye düşünüyodum..imdadıma yetişti..cidden çooook teşekkürler..

 524. SDN Okuru dedi ki:

  way be da

 525. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekkürler

 526. SDN Okuru dedi ki:

  Harika bir program ama aklıma takılan bir nokta var bu programı kurmadan önce sildiğimiz dosyaları da kurtarabilir miyiz?

 527. SDN Okuru dedi ki:

  eyw

 528. SDN Okuru dedi ki:

  saol aga indirdim inşll çalışır

 529. SDN Okuru dedi ki:

  Yaw program güzel de ben microsoft word dosyasını sildim onu nasıl bulacam bir suru sey geliyoo yardım edin lütfen önemli bilgilerim vardı içinde.

 530. SDN Okuru dedi ki:

  süper bi programmış

 531. SDN Okuru dedi ki:

  formattan sonra geri getirirmi ?

 532. SDN Okuru dedi ki:

  sagol

 533. SDN Okuru dedi ki:

  programı indirdim ama açılmıyor nedendir

 534. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl indiriliyor cok acil lazım

 535. SDN Okuru dedi ki:

  recuva yı kurmadan önce de sildiğim dosyaları kurtarabiliyor muyum

 536. SDN Okuru dedi ki:

  süper bir ***** ederim

 537. SDN Okuru dedi ki:

  ya ne guzel bir program ***** die bi cizim programında 3 aydır cizim yapıorum..yannıslıkla shift delete yaptım..geberdim resmen korkudan..ama saolsun recuva hayatımı kurtardı desem yeridir..işte hackerlar, irenc virusler yapcaklarına, pc mukellestirme adına bişeler yapsalar ne kadar gzl olcak..ertugrul hazar a da cok tesekkurler..videoda cok onemli noktalar belirtilmiş..interneti seviyorum:D:D..ay noluyo bana..cok mutluyum..kurtardım ya dosyamı:D:Dnese bu kada yeter:D

 538. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar ben yanlışlıkla bilgisayardaki bilgile silindi öz anlatmak gerekirse taşınabilir harddisteki bilgilerim biçimlendirildi bu bilgileri hepsini bi sorun olmadan geri alam olasılığı varmı yorumuma cvp yazıp derdime bi şçare bulan istediğin para

 539. SDN Okuru dedi ki:

  Ertugrul Hazar’a Cooooook Tesekkur Ediyoruz…
  Allah razi olsun..

 540. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 541. SDN Okuru dedi ki:

  süper bir program bazen işimize o kadar cok yarıyor kiii

 542. SDN Okuru dedi ki:

  shiftdelete bir numarasın yine sen çözüm buldun

 543. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim çok işime yaradı

 544. SDN Okuru dedi ki:

  on numara anlatım olmuş ellere saglık….

 545. SDN Okuru dedi ki:

  bunu yapandan ve sizlerden allah razı olsun çok çok çoook ama çoook teşekkür ederim 3 günlük emeğim ufak bi hatamdan dolayı çöpe gitmekten kurtuldu tekrardan Allah razı olsun tuttuğunuz altın olsun :))

 546. SDN Okuru dedi ki:

  çok çok çok çok saolun qerçekten çok önemliydi allah sizden raz olsun

 547. SDN Okuru dedi ki:

  TSKRLR HARİKASIN VALLAHİ TE KELİME KULLANDIM İŞİME YARADI

 548. SDN Okuru dedi ki:

  benim bilgisayar 2009 profesyonel sp3 format atmıştım hep bole program lar wardı icinde benbde ne işe yaradıgını bilmiyodum bir baktım dosya kurtarmış sizin sayenizde teşekkur ederim

 549. SDN Okuru dedi ki:

  Valla süper bir program çoooook saolun teşekkürler

 550. SDN Okuru dedi ki:

  Recuva sadece ufak boyutlu dosyaları gösterebiliyor,350mb’lık bir film indirmiştim ama yanlışlıkla sildim ve recuva ile kurtarmaya çalıştım hemen,olmadı..Kurtarma listesinde bile gözükmüyor,sanki hiç yokmuş gibi, peehhh!!! yalan dolan bunlar,milletin reklamını yapmayın bari boşuna yada açıklama olarak bilmem kaç mb ‘dan büyük dosyaalrı kurtarmaz diye 😉 iyi çalışmalar, yine de ellerinize,emeğinize sağlık 😉

 551. SDN Okuru dedi ki:

  mükemmel

 552. SDN Okuru dedi ki:

  bnde solda yeşil yerine sarı ve kırmızı gösteriyor ne yapcammmm

 553. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ediorum deniyeceğim 🙂

 554. SDN Okuru dedi ki:

  evet cok işme yaradı

 555. SDN Okuru dedi ki:

  Çok teşekkürler, program çok işime yaradı.

 556. SDN Okuru dedi ki:

  sildikten sonra hemen çalsıtırmanız lazım dün sildiğim dosyayı bugun bulamıom…

 557. SDN Okuru dedi ki:

  süpersiniz elinize sağlık!!1

 558. SDN Okuru dedi ki:

  çoooook teşekkür ederim.. hayatımı kurtardınız 🙂

 559. SDN Okuru dedi ki:

  tamamda birşey soracağım bu programı yüklemeden önce sildiğimiz dosyaları geri getirmenin bir yolu yokmu?

 560. SDN Okuru dedi ki:

  Yükledim , Umarım geri gelir..

 561. SDN Okuru dedi ki:

  ya nasıl gelcekki

 562. SDN Okuru dedi ki:

  Yaa ben klasör sildim yanlışlıkla uğraşıyorum uğraşıyorum göstermiyor nasıl yapıcam :S

 563. SDN Okuru dedi ki:

  ayni islemi sistem geri yuklemede yapiyo sistem geri yukleme kapaliysa zaten bulamiyo :))

 564. SDN Okuru dedi ki:

  merhabalar bu programı kurmadan önce sildiğimiz dosyayı dakurtarabilirmiyiz

  ilginiz için tesekkürler

 565. SDN Okuru dedi ki:

  okunmuyor ki reklamdan dolay :@

 566. SDN Okuru dedi ki:

  agalar tam 2 format önce silinen dosyalarımı bile buldu kardesim sana çook tşkkr ediyorum. ne diyeceğimi bilemiom içim içime sığmıyo tşkrler

 567. SDN Okuru dedi ki:

  ya olmuo bu şifrelenmiş dosya dio

 568. SDN Okuru dedi ki:

  elinize saglık cok guzel bi program cook saolun…

 569. SDN Okuru dedi ki:

  acaba bu program kurulmadan önce silinen bir dosyayı da geri getiriyor mu?

 570. SDN Okuru dedi ki:

  cok işime yaradı super bir program tesekkurler

 571. SDN Okuru dedi ki:

  güzellll:)

 572. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim yanlızca bir tıkla sildiğim 3000 adet şarkımı geri yü***** sağolun gerçekten içten teşekkürlerimi sunarım.Allah razı olsun :):):)

 573. SDN Okuru dedi ki:

  ben kurdum silmiş olduğum filmleri araştırdım ama sadece 12 aralık 2008 e kadar geri gidebildi. bu tarihten öncesi yok

 574. SDN Okuru dedi ki:

  program nerde?

 575. SDN Okuru dedi ki:

  beyler bi cevap bekliyoruz bu program paralımı ve kurduktan sonra nasıl iptal edecez yada silecez

 576. SDN Okuru dedi ki:

  yaw nasıl indirecem bi de bu program paralım mı

 577. SDN Okuru dedi ki:

  usta bu program ücretlimi

 578. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba ben denedim yanlız bulamadı

 579. SDN Okuru dedi ki:

  kım bulduysa kim yaptıysa bu programı allah razı olsun hayatımı kurtardınız çok teşekkürler

 580. SDN Okuru dedi ki:

  ben 3 ay önce geri dönüşüm kutusundanda sildiğim bir şeyi geri getirebilirmiyim…bir de sildikten sonra bu programı kurdum acaba işe yararmı

 581. SDN Okuru dedi ki:

  indirdim kurdum uyguladım kurtaramadım malesef hiçbişeyi

 582. SDN Okuru dedi ki:

  Ben denedim 10 dk önce sildiğim bi dosyayı geri getirmeye calıştım dosyanın içindekileri geri getirdi ancak dosyanın içinde ayrı ayrı klasörler de vardı onlar ıve içindekileri bulamadı ne yapmam gerekiyo bilen var mı ?

 583. SDN Okuru dedi ki:

  ANLATIMIN VE PRO İÇİN ÇK TEŞEKKÃœRLER ÇOK ACAYİP İŞİME YARADI ÇOK SAĞOL

 584. SDN Okuru dedi ki:

  hiç sanmıyorum ama nese bakalım bi

 585. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl indiriyoruz

 586. SDN Okuru dedi ki:

  Nereden indiricez

 587. SDN Okuru dedi ki:

  süpeer bi program tavsiya 10000 de 1000000000000 ederim

 588. SDN Okuru dedi ki:

  yaşasın *****

 589. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl indiribilirim

 590. SDN Okuru dedi ki:

  ya ben deniyorum şimdi bulamadı:( daha önce başka bi program yuklemiştim o herşeyi buldu ama paraylıydı:(

 591. SDN Okuru dedi ki:

  DOĞRUSU MERAK ETTİ BU PROGRAMI YANIZ BİŞİ SORUCAK FORMATLA GİDEN DOSYALARDA GERİ GELİYOR MU BU PROGRAMLA

 592. SDN Okuru dedi ki:

  Tşk ediyorum

 593. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaslar gercekten silinen resimlerimi müziklerimi geri geri getirdi bu program işe yarıyorr…..

 594. SDN Okuru dedi ki:

  slm arkadaşlar ben sift+delete duşlarıyla sildim bulabilirmiyim cvp

 595. SDN Okuru dedi ki:

  gZL programmış SD’yi sevmeye basladım xD

 596. SDN Okuru dedi ki:

  mükemmel ötesi

 597. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler

 598. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar ben bu programla benim taşınabilir hardiskteki sildiğim verileri kurtarabilir miyim üzerinden bayağı bi zaman geçti

 599. SDN Okuru dedi ki:

  mükemmel ya

 600. SDN Okuru dedi ki:

  Merhabalar! sabahın köründe yaptığım bir hata yüzünden onlarca saat ve emekle ayırdığım resim klasörünün silinmesi üzerine, çaresiz biçimde internette çare aramaya başladım. Fakat maalesef br hata daha yapıp bu programdan önce başka bir kurtarma programı kurup yanlış dosyaya veri yazdırdığım için kurtarma şansımı düşürmüşüm.
  Diyeceğim o ki, yanlışlıkla dosyaları sildiğinizde o pc de veriye dair hiçbir işlem yapmayın, indirdiğiniz ne varsa durdurun ve bu programı çalıştırarak silinen klasörü özellikle hdd altında belirterek “derinlenmesine tara” seçeneği ile kurtarma yapın. ben ikinci tercih olarak bu tavsiye edilen programı kurduğumda, ilk işlemlerimden dolayı pek çok resmimi kaybettiğimi gördüm. kesinlikle recuva’yı tavsiye ederim, üstelik türkçe ve kolay bir ara yüzü var, zaten canınız sıkılmışken iyice affalamıyorsunuz ayar vs. ile.
  Recuva programını yazandan ve buraya koyandan d allah razı olsun.. Program ücretsiz olmasına rağmen içimden bağış yapmak geldi valla, daha ne diyim…

 601. SDN Okuru dedi ki:

  Gercekten Süpermiş Bunu Yapanda Bunu Buraya Koyanda Sağ olsun Var Olsun Tşklerrr.. Elleriniz Dert Görmeysin.
  By yezdanser…

 602. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar nerden indircez diye bağırışıyorsunuz. videoyu izlerken orda buradan indirebilirsiniz diyor zaten tıklayın indirin bu kadar basit. lütfen daha dikkatli olalım basit şeyler için kendinizi zorlamayın. saygılarımla….

 603. SDN Okuru dedi ki:

  çok saolun ya…

 604. SDN Okuru dedi ki:

  ben silinen fotoları gerı getırmek ıstıorom bana yardımcı olurmusunus…

 605. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkür ederim harika bişi. ama programda bide hiç görmedigim ve silmedigim seylere var bi bakıma resim ve video araklama programı gibi de kulanıla bilir :D:D:D
  paylasım için coksagolun…..

 606. SDN Okuru dedi ki:

  saoLasın kardeş kızLaRın gözünde hava yaptm:D…

 607. SDN Okuru dedi ki:

  silinen dosyaları kaspersky le geri getirin. dosyaların silindiği bölümü tarattırın.açılan pencereden recycler veya system volume ınformation un üstüne fareyle tıklayın /dosyayı ekle diyin acılan dosyalardan istediginiz silinmiş programlarınızı geri alın.1 dakikada ben böyle yapı***** dosyalardan girerseniz olmaz…..yusufx………

 608. SDN Okuru dedi ki:

  izledim güzel ama bilgisayar açıp kapama yapmadı açıp kapatıncada durum aynı mı…

 609. SDN Okuru dedi ki:

  indirdim ama daha yü***** ellerinize sağlık…

 610. SDN Okuru dedi ki:

  peki daha önceden silinen dosyaları geri getirirmi? mesala 7gün önce silinen dosya geri gelirmi????…

  Editör:
  Evet, eğer şanslıysanız geri getirebilir.

 611. SDN Okuru dedi ki:

  teşekürler…

 612. SDN Okuru dedi ki:

  bakın bu tür programlar bi kere sildiğiniz ve üstüne hiçbir bilgi yazmadığınız dosyaları geri getirir. şimdi normalde tamamen sildiğiniz bi dosya normalde silinmiş olarak görülür ama normalde silinmemiştir. eğer üstüne bilgi yazarsanız o zaman tamamen silinir. bu yüzden üstüne dosya yazdığınız bilgileri kurtaramazsınız….

 613. SDN Okuru dedi ki:

  *****

 614. SDN Okuru dedi ki:

  program linki varmı arkadaşlar neren indirecez ayrıca paylaşım için tesekkürler….

 615. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar
  programın adı var kendisi yok..
  nereden indireceğiz
  Ayrıca paralı mı ???????

 616. SDN Okuru dedi ki:

  en son yarom yapan arkadas için cewap. bilgisayarin hdd sne fiziksel olarak yazılır tum datalar. siz onu sildiginizde hdd onun ustune geldiginde orayi es gecer ve okumaz. ama o bilgi hep orda kalacaktır.siz bir kaç kez hdd e format atsanız dahi o doyanın izi hiç bir zaman gitmeyecek sadece hard format la silinebiliyor. oda hdd nin omrunu kısaltır. yazılımlarla geri getirebilenler yakın zamanda silinmiş dosylardır ama bunun profesyonel boyuru oldugunu unutmayalım! istihbarat teskilatlari yada guvenlik guclerinde ki aletlerle hdd e simdiye kadar ne kayıt edildiyse ulasılabiliyor. kurtarma oranıda yuzde 50 civari. filmlerde görüyorsunuzdur. özellikle hacker filmlerinde polis baskın yapınca hacker bir komut yazar ve bilgisayar kendini imha eder :D…

 617. SDN Okuru dedi ki:

  *****

  Bu siteye girin, ortalara doğru Download Recuva diye mavi bir link göreceksiniz. Bu linke tıkladıktan sonra PayPal resimlerinin altında Alternative Download yazısını göreceksiniz. Tıkladıktan sonra otomatik olarak inecektir.

  Bir Okur……

 618. SDN Okuru dedi ki:

  Super bir program kardes saygilar tsk.

 619. SDN Okuru dedi ki:

  iyide mantıken shift delete yapıp silmek yada uzun yoldan önce gd kutusuna atıp sonra da ordan da sildiğimizde bunun bilgisayardan tamamiyle silinmiş olması gerekir ve hiçbir programın bunu bulmaması gerekir eğer tamamen silinmiyosa bilgisayarların hafızası dolup taşar silmenin mantığına ters :S
  ama eğer silinenler başta gitmiyor ama pc kapandığında sonsuza dek siliniyorsa o olur yoksa gerçekten pc dolar taşar eğer format atılmazsa :))))))))…

 620. SDN Okuru dedi ki:

  1-Çok önceleri silinmiş dosyalaı geri getirebiliyor mu ?
  2-Programı nereden bulup yükleyeceğ***** ara demeyin program indirme sitelerinin bir çoğu virüslü

 621. SDN Okuru dedi ki:

  PROGRAMI NERDE BULUP KURACAĞIMIZI DA SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ? BEN BULAMIYORUM. …

 622. SDN Okuru dedi ki:

  PROGRAM NERDE ?…

 623. SDN Okuru dedi ki:

  BEN BU PROGRAMI YÃœKLEYEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM…

 624. SDN Okuru dedi ki:

  Programıda verseydiniz cok makbule gececekti…

 625. SDN Okuru dedi ki:

  Birçok kurtarma yazılımı var. Recuvanın özelliği, diğerlerine göre avantajı nedir?…

 626. SDN Okuru dedi ki:

  vistaya kurdum, masaüstünden sildiğim rar dosyasını bırak geri getirmek, bulamadı bile. (gelişmiş taramayı uzun sürdüğünden denemedim)…

 627. SDN Okuru dedi ki:

  harika bir program…

 628. SDN Okuru dedi ki:

  çok teşekkürler beni bir dertten kurtardın…

 629. SDN Okuru dedi ki:

  ben yeni sildiğimi değil de iki önce sildiğimi geri getirmek istediğimde hiçbiri çare olamıyor. …

 630. SDN Okuru dedi ki:

  Ayrıca bu program ile orada gördüğünüz dosyları kalıcı olarak silebiliyorsunuz…

Geri bildirim