Okunma

Silverlight 2 Beta 2 Yayınlandı


06 Haziran 2008 Cuma 21:00
Silverlight 2 Beta 2 Yayınlandı
Microsoft’un Adobe Flash alternatifi şeklinde konumlandırdığı ve yeni nesil internet içeriğinin yayınlanması konusunda güvendiği Silverlight için ikinci sürümün ikinci betası yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz yazılımdaki yenilikler arasında hak korumalı (DRM) akış içeriği desteği, çift yönlü iletişim, içerik yükleme özelliği ve geliştirilmiş şablon desteği bulunuyor.

Bilgi için: Microsoft Silverlight
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Silverlight 2 Beta 2 Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Silverlight 2 Beta 2 Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Silverlight 2 Beta 2 Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "