Okunma

SIM Kart değişirse başınıza ne gelir?


10 Kasım 2010 Çarşamba 09:18
SIM Kart değişirse başınıza ne gelir?

İnternet bankacılığı, size hem zaman kazandırıyor hem de hesaplarınızı kontrol etmeniz için çok farklı seçenekler sunabiliyor. Yetkili kişilerden basın mensuplarına gelen bilgilere bakıldığında, ülkemizde internet bankacılığı kullanımı hızla artıyor.

Artış eğilimindeki bu yeni alışkanlığınız, beraberinde size sürpriz sorunları da getirebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde, tutkunu olduğum iPhone 3GS‘ten iPhone 4′e terfi ettim. Bu terfi işleminde, yapmanız gereken değişikliklerden biri de yeni cihazın gereksinimi olan Micro SIM olarak adlandırılan normal kullandığımız SIM kartlardan daha küçük olan yapıya geçmek.

Bu konuda cep telefonu operatörleri size anında destek oluyor ve kolayca bu geçişi yapabiliyorsunuz. SIM kartınız değiştikten sonra ise sizi bazı sürprizler bekliyor.

Yazının devamını okumak
için buraya tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SIM Kart değişirse başınıza ne gelir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SIM Kart değişirse başınıza ne gelir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SIM Kart değişirse başınıza ne gelir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "