Okunma

Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı?


03 Mart 2011 Perşembe 08:51
Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı?

Dün gece sürpriz bir şekilde Apple, iPad 2 ürününü tüm dünyaya tanıttı. Gecenin sürprizleriyse sadece iPad 2’nin tanıtımıyla sınırlı değildi. Hakkında çok kısa sürede ölecek diye dedikodular çıkartılan Steve Jobs en son oyuncağını herkesin şaşkın bakışları arasında basın mensuplarına tanıttı.

Pankreas kanseriyle mücadele eden teknoloji dünyasının öfkeli adamı, ölümü bir kez daha yenip yeni ürünüyle sahneye çıkmaktan çekinmedi. Jobs, iPad 2yi tanıtırken öteki yandan ise şimdiye kadar Apple’ın bu özel satış kanalında neler yaptığını da açıkladı.

2007’den Günümüze Kaç iPhone Satıldı?

Merakla Beklenen iPad 2 Tüketicilere Hangi Özellikleri Sunuyor?

İlk olarak 2007‘de satışa sunulan iPhone serisinin dünya çapındaki resmi satış rakamlarını açıklayan Jobs izleyenleri şaşırttı. Apple CEO’sunun açıklamasına göre iPhone serisi 2007‘den günümüze dünya çapında 100 milyon kullanıcı tarafından satın alındı.

Gecenin esas yıldızı olan iPad serisi ise piyasaya çıktığı ilk 9 aylık dönemde 15 milyon satış rakamını görmüştü. Apple’ın yeni ürünlerinin çılgınlığı tek başına teknoloji sektörüyle yarışacak düzeye geldi. Önümüzdeki aylarda iPhone 5 serisinin de firma tarafından açıklanması bekleniyor.

:: Sizce iPhone’un yakaladığı bu satış başarısını başka ürünler geçebilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Allah daha çok versin gözümüz ***** apple Türkiye için elt bir marka olmaktan çıktı.Artık herkeste ***** insanların elinde ki şaşırmamak elde değ***** aynı mesaj atmayı dahi bilmeyen babamın elinde bu telefonun olması gibi birşey.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    rahat bir nefes aldım steve abi iii..

" Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şimdiye Kadar Kaç iPhone Satıldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "