Okunma

Simpson’lar Samsung Fun Club’da!


28 Mayıs 2009 Perşembe 01:52
Simpson’lar Samsung Fun Club’da!

Cnbc-e’nin sevilen çizgi dizisi Simpsons bu kez yeni bir mobil oyunuyla karşımızda. Eğer sizde ailenin çalışkan, zeki ve kıvrak zekalı (!) Homer’ını Samsung cep telefonunuzda kontrol edip, Tom ve Jerry‘nin testere filminin etkisinde kalmış Itchy ve Scratchy’sine karşı mücadele verebilirsiniz.

The Simpsons Itchy & Scratchy Land oyunu tipik bir Simpsons bölümü adeta. Sevilen aile Simpson’ların sıradan bir park gezintisini Itchy ve Scracthy’nin çılgın robotları ve Indiana Jones tipi tuzaklarıyla mahvolmasıyla başlayan oyunda ailenin tüm karakterleriyle oynamak mümkün.

İzleyin.

#http://www.eamobile.com/Web/OMStorage/XXIMAGE/trailer_simpsons_isl,0.flv#

Homer, Bart, Lisa ve Marge ile Patlama Adası, Gereksiz Tedavi Adası, İşkence Adası ve Acı Adası gibi tam Itchy ve Scracthy’e yaraşır bölümlerde mücadele etmeniz gerekiyor. Robotları Bart’ın koku bombalarıyla yok ettiğiniz tutkunu olma ihtimali yüksek oyunda Lisa, Marge ve Homer’ın özel silahlarıyla çok eğlenebilirsiniz.


Tarantino usülü Simpsons oyunu 🙂

Samsung cihazınız varsa ve Simpsons karakterlerini her an cebinizde görmek ve çizgi filmden çıkmış bir bölümü oynamak isterseniz, Samsung Fun Club’a bilgisayarınızdan veya buradaki adresi takip ederek cep telefonunuzdan bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Türkçeleştirilmiş Simpsons oyununu Turkcell, Vodafone, Avea için 54 sms/ 108 Kontör karşılığı telefonunuza indirmek için JQ1740 yazıp, 2977 ‘ye göndermeniz yeterli. Samsung telefonunuzun Simpsons oyununu destekleyip, desteklemediğini öğrenmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

:: Simpsons dizisi karakterlerinden hangisi sizi çok güldürüyor?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Simpson’lar Samsung Fun Club’da! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Simpson’lar Samsung Fun Club’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Simpson’lar Samsung Fun Club’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "