Okunma

Sims 3’e Yepyeni Genişleme Paketi


05 Mart 2010 Cuma 18:43
Sims 3’e Yepyeni Genişleme Paketi

Electronic Arts, 2009’da yüksek satış rakamlarına ulaşan Sims 3’e, Sims 3: Ambitions genişleme paketi ile şaşırtıcı bazı karakterler eklemeye karar verdi. Bunlar arasında ev çağrılarına yanıt veren doktor, kahraman bir itfaiyeci, ruh hastası bir bilim adamı(deneysel ilaçlarla, insanları mutant yapma çalışmaları güdüyor), dedektif veya hayalet avcısı bulunuyor.

 

iPhone ve iPod Touch içinde de piyasaya çıkacak yapım, PC ve Mac sahipleri ile Haziran ayında buluşacak. Bilgisayarınızda Ambitions’ı oynamak için orjinal Sims 3 gerekecek.

:: Sizce, Sims’de başka hangi ilginç meslek grupları bulunmalı?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sims 3’e Yepyeni Genişleme Paketi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sims 3’e Yepyeni Genişleme Paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sims 3’e Yepyeni Genişleme Paketi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "