Okunma

Sinema Saatleri Google’da


01 Aralık 2008 Pazartesi 05:25
Sinema Saatleri Google’da

Google‘da bir film ismi arattığınızda, film hakkında bilgilerin olduğu web sitelerine ek olarak en üstte filmin hangi sinemalarda gösterimde olduğunu, film hakkında yapılan yorumların derlendiği özel bağlantıyı ve sinemanın yerini gösteren haritayı bulabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği, Türkiye‘deki güncel film seansları ve sinema haritaları başarılı bir şekilde entegre edilmiş durumda. Sonuçları, filme, sinemadaki gösterimlere ve zamana göre de sıralayabiliyorsunuz. Aşağıdaki ekrana kendi tarayıcınızda ulaşıp, “Hanım koş, gerçekten de oluyor” demek için buraya tıklayın.

Sonuç Ekranı


Ekran görüntüsünü tam ekran görmek için buraya tıklayın.

:: Yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sinema Saatleri Google’da”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sadece vizyondakileri gösteriyor. Olsun bu özellik de iyi =)

" Sinema Saatleri Google’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sinema Saatleri Google’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sinema Saatleri Google’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "