Okunma

Sınırsız Online Deponuz Yenilendi


18 Ocak 2009 Pazar 07:44
Sınırsız Online Deponuz Yenilendi

Livedrive adlı web tabanlı dosya depolama ve paylaşma servisi yenilenerek, hayli kullanışlı bazı özelliklere kavuştu. Bunların başında Java tabanlı bir araç ile sürükleyip bırakarak dosya yükleme, videoları web arayüzünde oynatma ve bir Facebook uygulaması sayesinde fotoğrafları sosyal ağ sitesine doğrudan Livedrive ile yükleme imkanları yer alıyor.

Sisteminize sanal bir sabit disk ekleyerek, dosyaları Livedrive hesabınıza ya da oradan bilgisayarınıza Windows Explorer‘ı kullanarak aktarmanıza da olanak tanıyan servise buraya tıklayıp kayıt yaptırabilirsiniz.

:: Livedrive’dan memnun kaldınız mı?

Bilgi İçin : Livedrive
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sınırsız Online Deponuz Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sınırsız Online Deponuz Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sınırsız Online Deponuz Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "