Okunma

Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin!


03 Temmuz 2009 Cuma 08:09
Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin!

Yeni altyapısını denemek isteyen Rapidshare, bu amaçla ücretli abonelerdeki tüm trafik limitlerini kaldırdı. Diğer bir deyişle, premium aboneler, günlük limite veya TrafficShare limitine takılmaksızın, istedikleri kadar indirme yapabilecek. Bu güzelliğin uyarı yapılmaksızın her an kaldırılabileceğini ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini tekrar hatırlatalım.


Bu görüntüye aldanmayın, şu sıralar indirme yapsanız da kotanız eksilmiyor.
Teşekkürler qontak!

:: Ücretli Rapidshare kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Rapidshare
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    teşekkür ederiz sabahtan beri 3-5 gb çektim bişeyler 8 mbit ile 🙂

" Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sınırsız Rapidshare Kotası İçin Acele Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "