Okunma

Sıra Dışı Tasarımı İle Fark Yaratıyor


17 Haziran 2009 Çarşamba 13:08
Sıra Dışı Tasarımı İle Fark Yaratıyor

Samsung’un yeni Bluetooth Kulaklığı WEP850; 6,5 mm kalınlığı, 7,1 gram hafifliğinin yanı sıra kristal kulaklığı sayesinde oldukça başarılı bir ergonomik konfor sağlıyor. 8 saatlik konuşma ve tek şarj ile 250 saat standby süresine sahip olan Samsung WEP850, çift telefonla eşleşme teknolojisi sayesinde özellikle iş yaşamında çift telefondan vazgeçemeyenlerin tam aradıkları bir ürün.

Tüm telefonlarla uyumlu olan WEP850, telefonlara PIN gerekmeksizin bağlanabiliyor.

 

Samsung WEP850 ayrıca gürültü engelleme özelliği ile, kristal netliğinde ses kalitesi sağlarken, gelişmiş DSP teknolojisi ile çağrılarınızdaki rahatsız edici ekoları bertaraf ediyor. Benzersiz tasarımı ile de dikkat çeken bu ürün, ince ve hafif olmasının yanı sıra, sıra dışı tasarımı ile de ilgi çekiyor.
Samsung WEP850, Bluetooth Ver 2.1 + EDR teknolojisini destekliyor. Çift mikrofon girişine sahip olan bu ürün, tam şarj konumunda 10 günden fazla çalışabiliyor.

:: Bluetooth kulaklık ürünlerini kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sıra Dışı Tasarımı İle Fark Yaratıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sıra Dışı Tasarımı İle Fark Yaratıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sıra Dışı Tasarımı İle Fark Yaratıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "