Okunma

Sıradan Kilit Yazılımlarından Kurtulun


06 Ekim 2009 Salı 13:00
Sıradan Kilit Yazılımlarından Kurtulun

Sadece zaman ayarıyla kullanılabilen, dar çerçevelere hapsolmuş, tuş kilidi yazılımlarından sıkıldıysanız, farklı programları denemeye Mr Lock ile başlayabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi tek vasfı, Symbian işletim sisteminizde, tuş kilidi yönetimini kolaylaştırmak olan uygulama, birçok farklı ölçüte göre kişiselleştirilmeye olanak tanıyor.


Aslında Symnbian kullanıcılarına pek de yabancı olmayan Mr Lock, Symbian OS6.1, OS7 ve OS8 için de farklı bir versiyona sahipti.

Türevi tüm yazılımlarda olduğu gibi zamana göre kilitleme fonksiyonuna da sahip olan Mr. Lock, özellikle profil atayabilme özelliğiyle farklılık yaratıyor. Yani cihazın olanak tanıdığı ayarları, keyif olarak değiştirebiliyor ve bu ayarları belirli başlıklar altında toplayarak tekrar geri çağırabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın hangi yazılımın aktif olduğu durumda devre dışı kalacağını atayabilmeniz de iyi düşünülmüş bir özellik. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Symbian OS9 tabanlı akıllı telefonunuza, SDN Download sayfalarından indirebilirsiniz.

:: Yazılım hakkındaki fikirlerinizi SDN forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sıradan Kilit Yazılımlarından Kurtulun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sıradan Kilit Yazılımlarından Kurtulun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sıradan Kilit Yazılımlarından Kurtulun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "