Okunma

Siri Donald Trump’ı neye benzetti?


23 Kasım 2018 Cuma 16:30
Siri Donald Trump’ı neye benzetti?

Uzun zamandır hayatımızda olan Siri, Donald Trump‘ı penis sanıyor. Bu ilginç hata Trump’ın yaşı sorulduğunda ortaya çıkıyor!

Siri Donald Trump’ı penis zannediyor!

Apple‘ın dijital asistanı olan Siri, Donald Trump’ı penis zannediyor. The Verge‘in haberine göre dijital asistanı aktif edip Amerika başkanının yaşını sorduğunuzda; başkanın resmi yerine karşınıza bir penis fotoğrafı çıkıyor. Trump’ın yaşını ve bilgilerini doğru söylemesine rağmen fotoğrafta penis görünüyor.

Muhtemelen birileri Trump ile ilgili olan Wikipedia sayfasını düzenliyor ya da Apple dijtal asistanının kullandığı algoritma ile oynuyor olabilir.

Her iki türlü de yanlış sonuçlar veren bir hata olduğu gerçeğini değiştiremeyiz. Daha öncelerde karşımıza çıkan en büyük hata, Bulgar ulusal marşını; Luis Fonsi ve Daddy Yankee‘nin söyledi Despacito isimli şarkı olduğunu sanmasıydı.

siri donald trump

Yaşanan olayla ilgili The Verge ile konuşan Wikipedia editörü, işin içinde birden fazla kişinin olduğunu ve bu kişilerin siteden tamamen engellendiğini belirtti.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Siri Donald Trump’ı neye benzetti?”

 1. Anonim dedi ki:

  ne çektin be turnump..

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Siri yanılıyor doğrusu domuz olmalıydı.

 3. ConfickerBelasi dedi ki:

  yamuk yumuk kuşkonmazresmi atsalar daha mantıklı olurdu…

 4. Anonim dedi ki:

  Çokta yanılmış sayılmaz hani.. 😀

" Siri Donald Trump’ı neye benzetti? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siri Donald Trump’ı neye benzetti? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siri Donald Trump’ı neye benzetti? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "