Şirket bilgisayarlarınızı HP ile değiştirin


11 Kasım 2017 Cumartesi 12:00
Şirket bilgisayarlarınızı HP ile değiştirin

Şirketlerin eski bilgisayarlarını Intel’in yepyeni işlemcileri ile güçlendirilmiş HP bilgisayarlarla değiştirebileceği Geri Satın Alma Programı’nı hayata geçiren HP, superdonusum.com sitesi üzerinden yapılacak başvuruları bekliyor. Bu süper teklif ile şirketlerin yapmaları gereken tek şey internet sitesine girerek en az 10 adet olmak üzere mevcut şirket bilgisayarlarının marka ve özellik listesini iletip eski bilgisayarlarının toplam değerlerini anında hesaplamak. Sonrasında ise HP, şirketlerle iletişime geçip yeni bilgisayarları için ihtiyaçlarını birlikte belirleyebileceği bir hizmet sunuyor.

HP bilgisayarlar geliyor, eskileri teslim alınıyor

HP’nin satış teklifinin onaylanmasının ardından yeni HP bilgisayarlar şirketlerin ofisine gönderilirken eski bilgisayarlar da teslim alınıyor. Servis sağlayıcı firma tarafından yapılan fiziksel kontrolden sonra eski bilgisayarların içindeki bilgiler ücretsiz olarak güvenle silinip sertifikaları şirketlere teslim ediliyor.

Fiziksel kontrolden sonraki 30 gün içerisinde yapılan ödemeyle şirketler yeni satın alacakları  HP bilgisayarlarını fonlama şansını elde ediyor. Böylece hem şirketler eskiyen bilgisayarları yenilerken kazanıyor hem de ekipleri son teknoloji HP bilgisayarla çalışıyor.

Süper dönüşüm kampanyası ile toplanan eski bilgisayarlar ömürlerini tamamlamışlarsa HP Gezegen Ortaklığı Geri Dönüşüm Programı kapsamında lisanslı tesislere gönderilip geri dönüştürülerek ekonomiye yeniden kazandırılıyor. Böylece HP sürdürülebilirlik ve çevreyi korumaya katkıda bulunuyor. Geri dönüşüm ile hammaddelerin ekonomiye geri katılmasının önemine dikkat çeken HP, Gezegen Ortaklığı Programı kapsamında Türkiye dahil 73 ülkede ömrünü tamamlamış kartuş/toner ve donanımları kurumsal müşterilerinden ücretsiz olarak toplayıp lisanslı tesislerde geri dönüşüme gönderiyor.

Kurumlar ve şirketler Gezegen Ortaklığı Programı’ndan internetten bir talep formu doldurarak faydalanabilirken Gezegen Ortaklığı Programı’nın başladığı 1987 yılından bu yana küresel olarak toplamda 1 milyar tondan fazla e-atık ve sarf malzemesini geri dönüştürüldü. Bugüne kadar HP Geri Dönüşüm Programı ile geri dönüştürülmüş plastikten 2,7 milyar kartuş üretildi. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen kartuşun karbon ayaz izi %33 daha azken, HP geri dönüştürülmüş plastikten kartuş üretimi ile fosil yakıt tüketimini %54, su tüketimini %75 azalttı.

Kampanya ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz
Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Ali
Ali
3 yıl önce

Telefonum her birdakiadan bir kapaniyor ne yapmaliyım

Oğuzhan
Oğuzhan
3 yıl önce
Yanıtla  Ali

çöpe at

Demir Şaban
Demir Şaban
3 yıl önce
Yanıtla  Ali

yenisini al

Oğuzhan
Oğuzhan
3 yıl önce

Süper bir proje gibi duruyor. Tebrik ediyorum

" Şirket bilgisayarlarınızı HP ile değiştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirket bilgisayarlarınızı HP ile değiştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirket bilgisayarlarınızı HP ile değiştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!