Okunma

Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se


27 Şubat 2014 Perşembe 07:02
Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se

WD birçok farklı segmentte ürünlerini son kullanıcılara ve kurumlara sunuyor. Bunlar arasında kurumsal depolama çözümlerinde, yani örneğin dar alanda makul fiyatlı yüksek kapasite sunan NAS sistemlerinde ve benzer kurumsal depolama kurulumlarında kullanılmak amacıyla üretilmiş Se serisi sabit disklere rastlıyoruz. WD Se ürünleri dayanıklılık, yüksek performans ve depolama sistemlerine özel nitelikleriyle dikkatleri çekiyor.

:: Hiç NAS sistemi kurup içine böyle dayanıklı diskler yerleştirdiniz mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şu videoları metin halinde de yayımlasanız ne güzel olurdu.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Berkin abi inceleme için teşekkürler.

  3. drjacob dedi ki:

    Fiyatları pahalı olmasaydı tam benlikti aslında

" Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirketiniz İçin Güçlü Çözüm: WD Se ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "