Okunma

Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor


26 Temmuz 2012 Perşembe 16:00
Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor

Bulut bilişim teknolojisinin yaygınlaştığı günümüzde artık birçok uygulamayı internet üzerinden bilgisayarımıza kurmadan çalıştırabiliyoruz. Microsoft da özellikle kurumsal kullanıcılar için geliştirdiği Office 365 çözümü ile böyle bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Kısa bir süre önce Türkiye’de de kullanılmaya başlanan Office 365‘i firmanın Ofis Ürünlerinden Sorumlu Ürün Müdürü Atalay Aktaş‘a sorduk. ShiftDelete.Net farkıyla bu özel röportaj:

Office 365‘in en önemli özelliği kurumları sunucu yatırım maliyetlerinden kurtarması. Bu sayede 5-10 kişilik ofislerden birkaç bin kişilik şirketlere kadar birçok işletme bu servis yardımı ile büyük yatırımlara girmek zorunda kalmayacak.

Office 365’i hemen kullanmaya başlamak için www.office365.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

:: Bulut bilişim hizmetlerini kullanıyor musunuz?

 

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** adresine girince ***** adresine yönlendiriyor.. Sanırım bu hizmet artık verilmiyor veya Türkiye için hizmeti durdurdular..

" Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirketler Buluta Office 365 ile Taşınıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "